Знайшла себе у книгах

10 грудня – 50 років від дня народження Галини Дольної (1962), директора Сколівської районної централізованої бібліотечної системи.

Щастя можливе лише тоді, коли людина займається улюбленою справою. При цьому матеріальні блага, як і високі титули та звання, значення не мають. Яскравим прикладом цього може слугувати багатогранна і неординарна особистість – сколівчанка Галина Дольна, яка з самого дитинства захоплювалася читанням книг, що й визначило її долю.

Успішно закінчивши школу вступила до Львівського  училища культури  на бібліотечний факультет. Після закінчення її скерували на роботу в Бродівський район. Відстань між домом та роботою надзвичайно стомлювала дівчину, тож одного разу набравшись сміливості, звернулась до тодішнього директора Сколівської районної бібліотеки Журби Л.І. з проханням взяти її на роботу. Людмила Іванівна розгледіла у дівчинці бажання працювати та безумовний талант. Вона взяла її на посаду завідуючої бібліотеки смт Славсько .

Галина ставилась до роботи дуже сумлінно, вивчала фонди, організовувала масові заходи. Вона швидко зарекомендувала себе. І її помітили.

Саме тоді в Сколе завершувалось будівництво народного дому «Бескид». Всі бібліотекарі району допомагали у завершальних роботах. Серед них трудилась і наша героїня. Красиву чорноброву зразу помітив молодий музикант Ярослав Дольний, який працював методистом Будинку культури. Оскільки почуття виявились взаємними, скоро вони стали на весільний рушничок. Згодом у них народилось двійко хлоп’ят. Галина переїхала працювати у Сколівську районну бібліотеку для дітей. Починала з посади бібліотекаря, згодом її перевели на посаду заступника директора по роботі з дітьми, а тепер директор Сколівської ЦБС.

Жінка невтомно трудиться на своєму робочому місці. Більше того паралельно вона навчається та закінчує Рівненський гуманітарний інститут, адже розуміє, що праця потребує підвищення кваліфікації.

Пані Галина є неперевершеною оптимісткою, завжди усміхнена, життєрадісна і цього позитиву бажає всім. 

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»