Вітаємо зі славною датою!

Щиро вітаємо нашу колегу, мудрого керівника, досвіченого професіонала і творчу людину Дуду Надію Степанівну, заступника директора Червоноградської міської ЦБС по роботі з дітьми з ювілеєм!

Надія Дуда понад три десятиліття працює в бібліотеці – з яких 26 років очолює міську бібліотеку для дітей. А любов до книги прийшла з першою, самостійно прочитаною книгою – з тих пір вони стали її найвірнішими друзями. Добра книга формує сильну і мудру особистість, переконана Надія Степанівна.

Ці людині притаманні творчість і неординарний підхід до справи.

Надія Дуда – справжній Бібліотекар та керівник – планує, здійснює та координує всю діяльність МДБ та бібліотек-філій, що обслуговують дітей. Вона надзвичайно любить бібліотеку, свій колектив і віддає бібліотеці багато творчих сил.

Надія Степанівна – не тільки Бібліотекар, вона мати двох чудових синів і гарна бабуся, яка завжди із захопленням розповідає про свого4-річного онука Владислава. Можна ще багато розповідати про пані Надію, бо вона людина небайдужа, завжди готова підтримати своїх колег у радісні й тяжкі моменти їхнього життя. А ще вона вродлива жінка зі справжньою українською красою. З турботою ставиться до своєї родини, шанує друзів і понад усе любить книгу і бібліотеку.

Шановна Надія Степанівна,колектив міської бібліотеки для дітей та вся ЦБС від щирого серця бажають Вам здоров’я, бадьорості та оптимізму. Залишайтесь такою ж креативною, творчою, романтичною, успішною та люблячою жінкою, колегою, керівником!

 Хай Господь Вас береже на многії і благії літа!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»