Книга - її життя

Гарною, енергійною і життєрадісною, сповненою творчих задумів зустрічає свій ювілей Людмила Петрівна Гаврушенко – заступник директора по роботі з дітьми Стрийської МЦБС.

Свій трудовий шлях на бібліотечній ниві Людмила Петрівна розпочала у 1961 році після закінчення з відзнакою Самбірського культосвітнього училища. Здобула вищу професійну освіту.

Працювала у бібліотеках міста та області. І всюди Людмила Петрівна виявляла конструктивний підхід до справи, високий професіоналізм, любов до книги. Енергія і цілеспрямованість, наполегливість і висока працездатність Людмили Петрівни, вміння бачити перспективу сприяли  її професійному зростанню. З 1979 року вона обіймає посаду заступника директора по роботі з дітьми.

          Ця освічена, мудра жінка – справжній патріот своєї бібліотеки, робить все, щоб в ній вирувало життя.  Поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи, вона заохочує маленького громадянина до книги та читання.  Людмила Петрівна – менеджер інноваційних проектів, який прагне перетворити публічні дитячі бібліотеки міста в бібліотеки європейського типу. Досвідчений спеціаліст, вона вміло організовує роботу колективу, що дало змогу успішно реалізувати ряд проектів: «Сучасна бібліотека -  сучасний читач», «Букварик чемності». Багато років успішно працюють клуб літературно-мистецьких зустрічей «Муза» та краєзнавчий гурток «Славне Підгір’я».

          Інноватика, творчий підхід до справи, любов, милосердя, доброта до маленького користувача спонукали колектив бібліотеки розпочати реалізацію проекту «Бібліотека – територія добра і милосердя» для дітей з обмеженими можливостями. Як результат  - створення в Центральній дитячій бібліотеці ім.В.Стефаника  мультимедійного центру «Долонька добра» для цієї категорії користувачів.

          Часовий фактор практично не впливає на пані Людмилу. Рокам протистоять її витончена фігура, життєрадісність, невичерпна енергія. Її знання та досвід високо цінуються в бібліотечному середовищі.

          В особистому житті Людмила Петрівна -  чуйна дружина, лагідна мама, любляча бабуся. Щиро вітаючи ювілярку із знаменною датою, колектив Стрийської МЦБС зичить Людмилі Петрівні і надалі зберігати молодечий запал і любов до бібліотечної справи. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, щастя і добра! З роси і води Вам!

Провідний методист Стрийської МЦБС
В.Баранюк

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»