Бібліотечна робота – її покликання і доля.

Козенська Ганна Миколаївна народилася 10 листопада 1957 року в маленькому курортному містечку Моршин, що на Стрийщині. Після закінчення Самбірського культурно-освітнього училища, доля привела її в Миколаївський район. Працюючи бібліографом Миколаївської ЦРБ, навчалася в Київському інституті культури.

За 35 років роботи в бібліотечній системі, займала посади бібліотекаря, старшого редактора, зав. відділом комплектування, зав. організаційно-методичним відділом. З 2005 року до сьогодні працює заступником директора по роботі з дітьми. За цей час показала себе працьовитою, врівноваженою, пунктуальною, дисциплінованою людиною, вмілим керівником.

У своїй діяльності Ганна Миколаївна завжди приділяє увагу пошуку, впровадженню нових практичних підходів щодо подання інформаційно-бібліографічних послуг читачам, прищеплює дітям любов до читання.

Неодноразово обиралася головою профкому бібліотечних працівників, член ревізійної комісії обкому профспілки працівників культури, незмінний скарбник Ради голів профкомів працівників культури.

Бібліотечна робота – її покликання і доля. Знають і цінують її як досвідченого спеціаліста, хорошу людину, доброго наставника, друга і порадника.

За клопіткою працею завжди знаходить час для родини: любляча дружина, дбайлива мати, бабуся. Такою її знають, поважають колеги по роботі і друзі.

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»