60 років від дня народження Мельничук Галини Семенівни

Життєва стежина Галини Семенівни Мельничук розпочалася у  мальовничому селі Середпільці, що розкинулось серед широких родючих  полів. Наша колега натура романтична, захоплюється поезією, закохана у квіти, любить дітей та свою роботу.

         Галина Семенівна 1953 року народження. Здобула середню спеціальну освіту. Що дозволяє їй працювати бібліотекарем відділу обслуговування 1-4 класів Радехівської районної бібліотеки для дітей.

         8 липня 2013 року пані Галині виповниться 60 років, 40 із них вона працює в саме в бібліотеці для дітей, де віддає своє серце юним читачам.

         Саме за ініціативи Галини Семенівни у 1983 році при районній бібліотеці для дітей почав свою діяльність гурток «Книга і лялька», який допомагає розвинути творчі здібності у дітей, поєднати чарівний світ літератури із сценічним мистецтвом. Юні гуртківці із своїм керівником Мельничук Г.С. уже понад 30 років приймають участь у міських та районних святах. Вони є частими гостями дитячих садочків.

А ще Галина Семенівна хороша мама та любляча бабуся для двох онуків.

Ми бажаємо Вам, шановна Галино Семенівно, реалізації Ваших професійних ідей, нових цікавих театральних вистав. Нехай мудрість літ не стане тягарем, а доля ще багато років щедро дарує творче натхнення.

З роси і води!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»