55 років від дня народження Галини Гораль

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

17 травня 2013 року виповнюється 55 років заступнику директора Буської ЦБС по роботі з дітьми Галині Миколаївні Гораль. Колеги висловлюють глибоке визнання і повагу цій мудрій і талановитій людині за багаторічну сумлінну працю на бібліотечній ниві, за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи краю.

Любов до книги – кредо усього її життя. Підкріплена фаховими знаннями про те, як твориться книга, ця любов допомогла бібліотекарю стати справжнім професіоналом.

Галина Миколаївна у 1980 році закінчила Український поліграфічний інститут ім.Івана Федорова за спеціальністю «редактор наукової, технічної та рекламної літератури». У бібліотечній системі району працює з 1986 року. Спочатку – бібліотекарем Буської районної бібліотеки для дітей, а в 1992 році очолила колектив цієї книгозбірні. Завдяки її наполегливій праці, енергійності, ініціативності, організаторським здібностям, проведенню цікавих масових заходів з популяризації книги, вмінню допомогти молодим спеціалістам у професійному сходженні Буська РДБ стала однією з кращих серед бібліотек області. Очолюваний Галиною Миколаївною колектив працює з творчою динамікою, використовуючи традиційні за запроваджуючи нові форми роботи. Дитяча книгозбірня має своє «обличчя». Це дім, який приваблює дітей комфортом та спроможністю задовільнити їхні вибагливі запити.

Плідно працює Галина Миколаївна і над методичним забезпеченням бібліотечної діяльності. У арсеналі її доробків – численні методичні матеріали, пам’ятки, літературознавчі та краєзнавчі розвідки, сценарії до свят. Заступник директора постійно працює над поглибленням свого професіоналізму, адже робота в бібліотеці – це безперервна освіта, розширення свого кругозору. Тому вона – постійна учасниця конкурсів, тренінгів, майстер – класів та семінарів різних етапів.

За сумлінність та високу професійність ювілярка неодноразово була відзначена грамотами та подяками дирекції Буської ЦРБ та Львівської ОДБ, відділу культури та туризму Буської РДА, Львівського обласного управління культури, почесними відзнаками громадських організацій.

То ж з роси Вам і води, шановна Галино Миколаївно! Зичимо здоровя, життєвого заряду у праці, великого людського щастя!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»