50 років від дня народження Світлани Зборовської

29 червня – 50 років від дня народження

Світлани Зеновіївни Зборовської

У кожного своя дорога до храму, духовного та життєвого, храму яким стала для пані Світлани районна дитяча бібліотека.

Ще з дитинства, слухаючи бабусю і маму, Світлана марила цими чарівними знаками оволодіти сама і подорожувати по казковому розмаю.

Це дало таке міцне підгрунття, що першими кроками у цю подорож, окрім школи, була бібліотека. Старенька, але така чарівна в її рідному селі Добряни на Стрийщині, бо там чекали на неї улюблені літературні герої. Тому, по закінченні школи, у неї не було проблем з вибором професії – обрала улюблену бібліотечну справу. Успішно закінчила Рівенський інститут культури. Добре оволодівши теоретичними знаннями, як молодий спеціаліст реалізувала себе в практичній роботі. Спочатку як старший бібліотекар в районній дитячій бібліотеці, а відтак виросла до керівника цією бібліотекою і одночасно до заступника директора централізованої районної бібліотечної системи по роботі з дітьми. Отриманий досвід прагне передати колегам по роботі сільських книгозбірень.

Світлана Зборовська фаховий спеціаліст від Бога. Скільки треба талантів, щоб зуміти згуртувати читачів з усіх куточків Стрийського району до святая – святих – дитячої книгозбірні. А в цій книгозбірні вони і поети, і письменники, і художники…..

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»