50 років від дня народження Іванни Марчак

7 липня 2013 року виповнюється 50 років з дня народження директора Золочівської районної централізованої бібліотечної системи Іванни Григорівни Марчак.

     Любов до бібліотеки і книги – сенс усього життя Іванни Григорівни. Вона кваліфікований фахівець свої справи.

     У 1981 році п.Іванна закінчила Львівське державне училище культури і мистецтв та за розподілом розпочала свою трудову діяльність в бібліотеці селища Поморяни на Золочівщині.

     У 1985 році була переведена на посаду бібліотекаря відділу обслуговування центральної районної бібліотеки. Згодом зайняла посаду методиста методично-бібліографічного відділу ЦРБ.

     З 2002 року очолює колектив Золочівської РЦБС.  Очолюваний Іванною Григорівною колектив працює з творчою динамікою, використовуючи  традиційні та запроваджуючи нові форми роботи.  Результатом стало  стабільне виконання основних планових показників, ефективна методична робота, високий рівень проведення соціокультурних заходів, авторитетне становище бібліотеки серед колег та користувачів.

     Свій ювілей Іванна Григорівна зустрічає в розквіті творчих сил, збагачених життєвим досвідом, довгорічною працею, доброзичливими стосунками в колективі.

     Прийміть, шановна ювілярко, наші щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя та всіх земних благ.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»