Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Нова навчально-інтерактивна послуга – навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія» - стимулює дошкільників до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання. Ми навчаємо діток читати за допомогою гри «Мишеняткова абетка».


Новини

Бібліотекарі та Мишенятко навчають

03.04.2017 12:15

Наші бібліотекарі, які працюють з наймолодшими читачами, відвідали садочок № 167 з навчально-ігровою бібліотечною програмою «Літерландія» разом з Мишеняткова Абетка. Дітки слухали про "Дуже голодну гусеницю" The Very Hungry Caterpillar, гортали найкращі книги та, звісно, знайомилися з улюбленцем малечі, який навчає дітей літер рідної абетки - мишеням Крутем.

Читати далі

Нові знайомства

15.03.2017 11:32

Бібліотекарі та їхній вірний друг Мишеняткова Абетка познайомилися з дошкільнятами, котрі відвідують садочок № 92 Барвінок ."Метелики", "Веселі нотки", "Дзвіночки", "Сонечко" та "Пізнайки" слухали чудову історію з книги про дуже голодну гусеницю The Very Hungry Caterpillar, гортали бібліотечні книги, пищали від задоволення, говорили про свої читацькі вподобання та, звісно, вивчали літери рідної абетки з мишенятком Круть.

Читати далі

До уваги наших найменших читачів-дошкільнят!

15.12.2016 16:03

У День святого Миколая, 19 грудня, о 12.00 год. запрошуємо маленьких читачів - дошкільнят на свято. Приходь і відсвяткуй День святого Миколая разом з мишенятком Крутем і Левенятком! 

Сюрпризи від нашої бібліотеки та Мишеняткової абетки чекають на вас!

Читати далі

Як ми святкували день народження мишеняти Круть

31.08.2016 17:08

В передостанній день літа у нашій бібліотеці відбулося чудове свято! Ми святкували день народження нашого сірого улюбленця мишеняти Круть, який навчає маленьких діточок літер рідної абетки завдяки Мишеняткова Абетка.

Читати далі

Мишенятко Круть розширює коло своїх прихильників

29.03.2016 16:39

В гості до нашої бібліотеки завітали малюки з садочка святого Миколая. Бібліотекар Ірина Пігура розповіла їм про книги і професії, детальніше познайомивши з книжкою Надії Репети "Абетка ремесел".

Читати далі

Як бібліотекарі та мишенятко Круть у дитячому садочку побували

29.02.2016 15:00

Сьогодні з нашою бібліотекою та Мишенятковою абеткою познайомилися вихованці старших груп дошкільного навчального закладу «Барвінок». Понад 60 дітей наввипередки відповідали на запитання бібліотекарів про книги та правила поводження з ними, про те, чи читають їм батьки вголос, чи знають вони літери… 

Читати далі

Послуга передбачає цикл занять з використанням інтерактивної дошки, планшетів і мультимедійного додатка «Мишеняткова Абетка», що працює на платформі Android.  Це перша українська інтерактивна розвиваюча гра цієї тематики.

Послуга діє з 15 вересня 2015 року з моменту презентації і запуску Першої української інтерактивної абетки у нашій бібліотеці і вже набула широкої популярності.

Першими учасниками і споживачами нової послуги стали дошкільники, які відвідують наш бібліотечний дитячий садок «Левеня». Навчання проводить бібліотечний психолог за участю батьків. Заняття відбуваються за розкладом:

  • 1 раз на тиждень – заняття в книжковому садочку «Левеня» для дошкільників та спільні сімейні заняття разом з батьками
  • 1 раз на тиждень – заняття з української мови з внутрішньо-переміщеними особами, які погано володіють українською мовою
  • 1 раз на тиждень – заняття з вихованцями Львівського інтернату №6 з вадами мовлення
  • 2 рази на тиждень – заняття з вихователями дошкільних закладів Львівщини.
  • 1 раз на тиждень – заняття з учнями 1-го класу школи святої Софії.

Крім абетки для навчання додатково використовуються онлайн мультимедійні сервіси (samouchka.com.ua, pustunchik.ua, chytalino.com).

Інноваційні послуги, а також навчання в ігровій формі завжди привертало увагу наших користувачів. Завдяки інтерактивній дошці, а також гаджетам, які є у нашій бібліотеці, послугам професійного психолога і педагогів, заняття перетворюються в ефективне і цікаве навчання-гру. В рамках програми бібліотекарі започаткували конкурс для дошкільників «Найкращий знавець абетки». Переможець отримає подарунок.

З листопада ми готуємось розширити послугу з вивчення абетки і слів англійською мовою, адже гра «Мишеняткова абетка» перекладена 4-і різними мовами. Вже розпочався попередній запис бажаючих. Заняття проводитимуть волонтери – студенти, які вивчають англійську філологію.

Детальний розклад занять та запис за телефоном 235-87-46.

ТРКЛьвів. Запис передачі Планета дітей

Наші партнери