Міжнародний проект "Ми — українці. Я і ти!"

Проект спрямований на популяризацію української класичної та сучасної літератури, історії України, її традицій та звичаїв серед українців, що живуть за кордоном

Першими учасниками проекту стали: 

  1. Польща, зокрема міжшкільні пункти вивчення української мови трьох міст Лідзбарк Вармінський, Добре Місто та  Cвйонтки. Керівник - Петро Табака. (план роботи)
  2. м. Ольштин, Польща. Пункт вивчення української мови в Ольштинській гімназії №7. Кервник - Мирослава Четирба-Піщако. (план роботи)
  3. Бібліотеки України – учасниці проекту

Приєднуйтесь до нас!

(Львівська обласна бібліотека у Skype: lvivlodb
Години  проведення заходів подані за українським часом
Координатор проекту Кремньова О.
e-mail: internet@lodb.org.ua)


Усі новини

Канікули міжнародного онлайн проекту «Ми українці. Я і ти!» розпочались! (2-га частина)

15.06.2017 10:50

А далі були захоплюючі показові виступи від членів Міжнародної федерації бойового гопака! Гості спробували свої сили у цьому виді бойового мистецтва, і незле виходило) Дивіться самі)

Читати далі

Канікули міжнародного онлайн проекту «Ми українці. Я і ти!» розпочались!

15.06.2017 10:09

До Львівської обласної бібліотеки для дітей завітали учні та викладачі українських шкіл Польщі,зокрема м. Бартошиці на чолі з директором – Любомирою Тхір. Координатор проекту Кремньова О. розповіла історію виникнення проекту.

Читати далі

"Ми українці. Я і ти!" став переможцем конкурсу від Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА

08.06.2017 13:31

Онлайн проект Львівської обласної бібліотеки для дітей "Ми українці. Я і ти!" став переможцем  конкурсу від Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори!

Читати далі

Майже вакації.

08.06.2017 13:27

Поки закінчиться навчальний рік і учні отримають свідоцтва ще повчимося. З нашими друзями - партнерами проекту сьогодні вивчили декілька слів старовинної львівської говіркі.

Читати далі

«Львів доби Івана Франка»

08.06.2017 13:25

«Львів доби Івана Франка», такою темою сьогодні завершив свою роботу онлайн-проект «Ми українці.Я і ти!». Валентина Шевченко провела гру, по старовинній львівській говірці, а координатор проекту Олена Кремньова та усі, хто працював у проекті, бажають дітям гарної погоди, теплої води, та цікавих книжкових мандрівок! До зустрічі у вересні)

 

Читати далі

Арт-знайомство "Митці Сокальського краю"

01.06.2017 12:08

Вітаємо з успішним дебютом у Міжнародний проект "Ми - українці. Я і ти" Сокальську районну бібліотеку для дітей! Арт-знайомство "Митці Сокальського краю" для учнів міжшкільного пункту вивчення української мови м. Свйонтки, Польща, проводила бібліотекар Козак Наталія Геннадіївна.

Дякуємо колеги за співпрацю! Хто ще не з нами? Давайте разом розкривати багатство нашої країни!

Читати далі
Наші партнери