Міжнародний проект "Ми — українці. Я і ти!"

Проект спрямований на популяризацію української класичної та сучасної літератури, історії України, її традицій та звичаїв серед українців, що живуть за кордоном

Першими учасниками проекту стали: 

  1. Польща, зокрема міжшкільні пункти вивчення української мови трьох міст Лідзбарк Вармінський, Добре Місто та  Cвйонтки. Керівник - Петро Табака. (план роботи)
  2. м. Ольштин, Польща. Пункт вивчення української мови в Ольштинській гімназії №7. Кервник - Мирослава Четирба-Піщако. (план роботи)
  3. Бібліотеки України – учасниці проекту

Приєднуйтесь до нас!

(Львівська обласна бібліотека у Skype: lvivlodb
Години  проведення заходів подані за українським часом
Координатор проекту Кремньова О.
e-mail: internet@lodb.org.ua)


Усі новини

Відгук про захід "Леся Українка – дітям" від Петра Табаки

25.04.2017 15:10

Про Лесю Українку, її життєвий та творчий шлях, і головне про низьку творів для дітей почули школярі під час скайп-зустрічі "Леся Українка – дітям" у Лідзбарку Вармінським. Урок провела бібліотекар Христина Цястун. На завершення цікавої розповіді діти справлялися з вікторинами про видатну поетесу.

Читати далі

"Леся Українка – дітям"

25.04.2017 14:49
Чергова зустріч в рамках проекту: Львів(Україна) - Лідзбарк Вармінський(Польща). Тема зустрічі "Леся Українка – дітям", проводить Христина Цястун.
Читати далі

Світ фантастичних персонажів «Лісової пісні».

07.04.2017 13:03

У вівторок 4 квітня пройшла чергова зустріч гімназистів з Ольштина, які вивчають українську мову, з педагогами Бібліотеки, які підготовляють для них цікаві уроки з української мови, літератури та культури. 

Читати далі

Русалка, Потерчата, Злидні, Той, що греблі рве, та інші міфологічні істоти

04.04.2017 13:03

Русалка, Потерчата, Злидні, Той, що греблі рве, та інші міфологічні істоти знайомились з учнями гімназії міста Ольштин, Польща, викладач п. Мирослава Четирба-Піщако. Про драму-феєрію «Лісова пісня» Лесі Українки, розповідала Юлія Соколова з Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Читати далі

4 квітня - у міжнародного проекту «Ми українці. Я і ти!» -насичений день.

04.04.2017 13:01

«Літературна палітра Стрийщини» - таку тему сьогодні слухали учні міжшкільного пункту вивчення української мови міста Лідзбарк Вармінський, Польща. З літераторами регіону знайомила Стрийська районна бібліотека для дітей, а саме п. Світлана Задоровська. Виявляється, що автор улюбленого персонажу польської дітвори Koziołka Matołka, Корнель Макушиинський , родом зі Стрия !

Читати далі

На зв’язку Львівська та Стрийська бібліотеки для дітей та учні Лідзбарка Вармінського. Допис від Петра Табаки

04.04.2017 12:59

Черговий скайп-урок став нагодою вивчити Літературну палітру Стрийщини та географію України бо ж долучилися до проекту друзі з міста Стрий. Колеги розповіли нам про Стрийську землю й представили нам визначних письменників дитячої творчості.

Читати далі
Наші партнери