Нові книги вересня 2022

Єгорушкіна, Катерина. Скриня / К. Єгорушкіна ; іл. І. Рудь-Вольга. — Київ : Портал, 2020. — 33 с.

Скриня — річ корисна, однак і символічна. Ключ від неї носять на шиї поруч із хрестиком. Тут зберігають найцінніші речі, складають цілюще зілля. А ще — насіння, що допоможе пережити голод і засіяти нове життя.

Кирпа, Галина. Наймоїша мама / Г. Кирпа ; намал. Г. Олійко. — Харків : Видавництво "Крокус", 2021. — 30 с.

У цій книжці йдеться про звичайну-звичайнісіньку маму. Може б, вона й стала королевою, якби... якби не проспала тієї новорічної ночі, коли стаються дива. А ще — про звичайну-звичайнісіньку дівчинку, що звичайними словами розповідає про любов до своєї мами, тата, братика в маминому животику і все, що їй близьке...

Ларвуд, Кіран. Дар темнистої нори / К. Ларвуд ; пер. з англ. Г. Лелів ; іл. Д. Ваят ; обкл. І. Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2022. — 300 с. : іл. — (П'ять королівств / К. Ларвуд ; книга друга).

Терниста нора ще спить, коли співець виходить навшпиньках зі своєї кімнати. Нічне жахіття досі відлунює в його голові, і він здригається від уявного скреготу залізних воронячих крил… Співець змушений покинути Тернисту нору. Залишатися там надто небезпечно. Разом з ним у дорогу вирушає малий Ру, який мріє навчитися співочого ремесла й почути продовження легенди про Подкіна Одновухого...

Маклоклін, Том. Це 12 - річний прем'єр міністр / Т. Маклоклін ; іл. Т. Маклоклін ; з англ. пер. Н. Тисовська. — Київ : Час майстрів, 2021. — 198 с. : іл. — (Серія "Рекомендуємо прочитати").

Знайомтеся з Джо Перкінзом — дванадцятирічним школярем, який за один день прославився на весь світ! Усе почалося випадково: місцевий парк закрили – і мама Джо втратила роботу. Під час візиту прем’єр-міністра Джо лише хотів попросити його не закривати парк, але той і слухати не захотів. Тож Джо висловив йому все, що думає. І не встиг Джо кліпнути оком, як чинний прем’єр-міністр під тиском народу пішов у відставку й передав Джо всю владу. Годі дорослим керувати країною — час дати шанс дітям!

Морено, Елой. Незримий. Відверта історія про булінг / Е. Морено ; пер. з ісп. І. Оржицького. — Харків : Видавництво "Vivat", 2022. — 314 с. — (Серія "Книжкова полиця підлітка").

Перед вами відверта історія підлітка, який переживає булінг. Історія про тих, хто мовчить і не помічає, про тих, хто засуджує, про тих, хто завдає психічного та фізичного болю і шрамує пам’ять. Історія, яка вчить, хоч нікого й не повчає.

Павляк, Павел. Костик шукає друга / П. Павляк ; пер. з пол. Б. Антоняк ; худож. П. Павляк. — Львів : Урбіно, 2022. — 27 с. : іл.

Якось маленький Костик загубив зуба. І страшенно засмутився, бо хіба хтось захоче дружити з таким негарним, і до того ж, щербатим скелетиком? Та ось він зустрічає дівчинку, яка закопує в землю зуб, щоб здійснилося її бажання — знайти друга. Як гадаєте — що далі?

Радченко, Міла. Вдвічі більше витівок / М. Радченко ; худож.-іл. Л. Мартинюк. — Київ : Гамазин, 2022. — 57 с. : кол. іл.

У дружній білячій родині скоро станеться поповнення. Білченя Тім чекає на братика, але одного дня в маленькому згорточку мама приносить додому красуню сестричку. Чи вміють дружити братики й сестрички? Як піклуватися про маля? І чи зміниться буденне життя родини білочок із появою маленької Леї? Удвічі більше пригод, веселощів і життєвих уроків.

Рачицкас, Вітаутас. Її ім'я - Ніппа. Дівчинка, що любить тата : повість / В. Рачицкас ; пер. з лит. Д. Чередниченко ; іл. С. Гавриша. — Тернопіль : Богдан, 2021. — 99 с.

Дев’ятирічна Ніппа, коли помер тато, переселилася з мамою жити в садовий будиночок. Там вони вирощують огірки. Ніппа дотримує даного татові слова й щодня грає на флейті, ховаючись у теплиці — щоб сусідські діти не насміхалися. Через якийсь час мама знайомиться з Оскарасом. Та Ніппі він не подобається — Ніппа любить свого тата. Перша повість про Ніппу захоплює з перших сторінок.

Ріґґз, Ренсом. Пташині збори / Р. Ріґґз ; пер. з англ. В. Кучменко. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. — 328 с.

Продовження історії «Дому дивних дітей». Останній заповіт Джейкобового дідуся виявився химерним і небезпечним. Хоча хлопцеві не звикати до… дивного. Тепер він має нову місію: знайти Нур. Вона — ще одна дивна, на яку вже почали полювати. Про неї йшлося у давньому пророцтві. Від того, чи залишиться Нур живою, залежить існування всього світу. Однак той, кого шукає Джейкоб, не хоче, щоб його знайшли…

Роде, Марі Ґ. Справжні монстри : загроза для планети / М. Ґ. Роде ; пер. з іспан. А. Марховської. — Київ : KALAMAR, 2020. — 47 с.

Нашій планеті загрожує небезпека, а врятувати її до снаги лише таким героям, як ти! Монстри справді існують. І вони не ховаються під ліжком чи у шафі… Вони вільно розгулюють планетою. Книга надає вичерпну інформація про монстрів, які загрожують нашій планеті: де вони живуть, чим харчуються і наскільки вони небезпечні.

Роздобудько, Ірен. Неймовірна. Ода до радості : роман / І. Роздобудько ; іл. Н. Дойчевої-Бут. — Київ : Нора-Друк, 2022. — 362 с.

Ця гарна молода жінка могла б зробити блискучу кар’єру в Європі: чи то в танцювальній трупі празького театру, чи то в літературі, чи то на теренах просвітництва, та й просто в світських салонах, де її вважали, за сучасним висловом, «іконою стилю». Натомість вона стала однією з найяскравіших постатей українського спротиву і загинула в Бабиному Яру нескореною. З часу життя Олени Теліги і її побратимів проминуло багато років, а Україна досі стоїть незламним щитом між ситим Заходом і ненажерливим Сходом. Між життям і смертю. Стверджуючи своїм багатовіковим існуванням непереможність нації.

Ройз, Світлана. Першокласна книжка для майже школярів / С. Ройз ; намал. М. Рудик ; пер. укр. Т. Стус. — Харків : Видавництво "Vivat", 2022. — 47 с. : кол. іл. — (Серія "Готуємось до школи разом").

Ця книжка - водночас гра, тренінг і психотерапевтичний практикум. Вона допоможе дитині та її батькам упоратися з тривогою перед початком шкільного життя. А майбутні першачки, «відвідавши» школу разом із головною героїнею, дізнаються, що там на них чекає. Ви знайдете чимало ідей і практик для легкого адаптування.

Стельмашик, Аґнєшка. Хроніки Архео. Загадка Діамантової долини. Кн. 5 / А. Стельмашек ; пер. з пол. І. Шевченко ; іл. Я. Пастернака. — Чернівці : Чорні вівці : Книги - ХХІ, 2020. — 238 с.

Зимові канікули в Австралії — не така вже й погана ідея. Особливо, коли попереду чекає захоплива мандрівка в пошуках Діамантової долини. Добре відомі читачам із попередніх частин «Хронік Архео» Аня та Бартек вирушають до тітки Барбари Лоусон в Австралію, де юні мисливці за старожитностями мають шанс відшукати втрачені скарби. Книжку доповнюють короткі інформативні вставки, з яких ви дізнаєтеся довідкову інформацію про історичних осіб та події минулого, а також флору й фауну Австралії.

Стрелекі, Джон П. Кафе на краю світу : бестселер-мотиватор №1 / Дж. П. Стрелекі ; пер. з англ. М. Пухлій. — Харків : Видавництво "Vivat", 2021. — 127 с.

Зупиніться. Поставте на паузу щоденну метушню, вирвіться з її тенет і зазирніть до кафе на краю світу. Розгорніть меню й придивіться уважніше до останньої сторінки — там ви прочитаєте три запитання, від яких тікали все життя. Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи вдоволені ви? Ця книжка допоможе у пошуках відповідей.

Терлак, Зеновій. Пунктуаційний словник-довідник / З. Терлак. — Львів : Видавництво "Апріорі", 2021. — 395 с.

Пропонований довідник – перше видання такого типу, створене на українському мовному матеріалі. У ньому використано словникову форму для розкриття особливостей української пунктуації. Реєстр словника містить службові та самостійні частини мови, перед якими чи після яких потрібно ставити певний розділовий знак, а також слова, словосполучення чи цілі синтаксичні конструкції, які потребують у тексті відокремлення.

Трошанов, Марін. Робот Чапек на планеті з трьома сонцями / М. Трошанов ; іл. П. Станіміров ; пер. з болг. О. Райкова. — Чернівці : Книги – XXI : Чорні вівці, 2021. — 53 с.

Робот Чапек покаже нам дивну планету з трьома сонцями. Будемо ловити триногих ворон і трубодзьобого хвостатого індикодактиля. Тарабанити на барабані, виготовленому зі шкіри тупоголового броненосця з ряботинням. Відкриємо позаземну бібліотеку. Боротимемося із триголовою Химерою та шукатимемо джина у пустелі.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016