Нові книги січня 2022

Тіммеш, Кетрін. Дівчата думають про все на світі : розповіді про винаходи, зроблені жінками / К. Тіммеш ; іл. М. Світ ; пер. з англ. Т. В. Марунич. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 55 с. : іл.

Дівчата думають про все на світі, і то є факт. Від підгузків для дітей до найтривкішого матеріалу, який застосовують у космосі. Замислившись одного разу, як зробити життя більш легким, жінки сіли за створення свого геніального винаходу. Історії жінок, чия наполегливість, оптимізм і віра в свої сили дали поштовх на створення речей, яким і до сьогодні немає рівних. Можливо, наступний патент стане твоїм?

Ткачук, Галина. Школознавство / Г. Ткачук ; іл. Ю. Твєрітіної. — Київ : Видавничий дім "Портал", 2020. — 63 с. : іл.

Думаєте, саме у вас найнудніші підручники, найсуворіші шкільні правила і найскладніші завдання? Зате не доводиться мити коней, як у школі на Січі. Або п'ять років поспіль учити саму латину й грецьку, як в єзуїтських школах. Пізнавально та з гумором авторка знайомить із способами викладання та предметами, які значно відрізнялися від сучасних. Оптимістична книжка, яка здатна відродити любов до школи навіть у тих, у кого при згадці про навчання давно не горять очі.

Томсон, Джеймі. Темний лорд. Юнацькі роки / Дж. Томсон. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020.

На одній з автомобільних стоянок міста Білощитфілда знаходять знесиленого підлітка, який, до того ж, іще й втратив пам’ять. Насправді ж він усе чудово пам’ятає, а втратив лише страхітливу подобу і силу, а також майже всі магічні здібності, і змушений перебувати в личині звичайного підлітка. Бо ніякий він не Томмі Ллойд, а достеменний Темний Лорд, не здатний приховати потойбічної посмішки, від якої дорослих аж мороз продирає.

Троян-Яскот, Аґнєшка. Як стати кимось / А. Троян-Яскот ; іл. М. Камлер ; пер. з пол. М. Пушкарук. — Харків : Талант : Юнісофт, 2020. — 159 с. : кольорові іл. — (Серія "Порадник підлітка").

Як вибрати найкращу професію? Що робити, коли не знаєш, чим хочеш займатися? Як відкрити у собі таланти?.. Ця книга розповість - як йти до своєї мрії. Познайомить з найцікавішими професіями та історіями відомих людей, які довели: все неодмінно вийде, головне - сильно того прагнути! Читай, пробуй і будуй своє майбутнє!

Турбаніст, Дмитро. Світ навколо нас : фотоенциклопедія : змістовні статті, яскраві ілюстрації, цікаві факти. Пожежна техніка / Д. Турбаніст ; дизайн обкл. А. М. Недял. — Київ : КРИСТАЛ БУК, 2020. — 48 с. : фотогр.

Пожежники завжди готові прийти на допомогу, вступивши в бій з вогнем. Вийти із цієї битви переможцями їм допомагає відповідне спорядження та спеціальна техніка. Це не лише пожежні автомобілі, а й пристосовані для гасіння вогню літаки й кораблі. Про них та про інші засоби, що полегшують важку роботу пожежників, розповідає книжка, адресована допитливим хлопчикам і дівчаткам, а також їхнім батькам.

Фіппс, Селвін. Товариство "Магічний єдиноріг". Офіційна розмальовка / С. Фіппс. — Київ : Книголав, 2020.

Видання створене для справжніх фанатів єдинорогів. На вас чекає знайомство з вісьмома родинами цих чарівних істот, їхнім середовищем існування, здібностями та звичками. А щоб долучитися до творення чарівного світу єдинорогів, вам знадобляться лише уява та кольорові олівці, щоб усі барви веселки змогли вирватися на свободу! Сміливо беріться за справу, і нехай єдинороги засяють кольорами та блиском!

Флетчер, Том. Різдвозавр : роман / Т. Флетчер ; іл. Ш. Девріса ; пер. з англ. М. Сахно. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 384 с. : іл.

У ваших руках – найдивовижніша й найнеймовірніша різдвяна історія, яку тільки можна собі уявити. Хлопчик Вільям просить у Санти на Різдво динозавра і навіть не підозрює, чим обернеться його прохання. Гортаючи сторінки цієї веселої пригодницької книжки, ви довідаєтеся, хто допомагає Санті на Північному полюсі, хто намагається вполювати північних оленів, і як з ненависті народжується дружба. І, звісно, познайомитеся з найфантастичнішим книжковим героєм – Різдвозавром.

Харарі, Ювал Ной. Людина розумна : історія людства від минулого до майбутнього / Ю. Н. Харарі ; пер. з англ. Я. Лебеденка. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 543 с.

Книга, що стала світовим бестселером та перекладена багатьма мовами, змінює уявлення про нашу історію, дослідження, що змушує задуматися: чи може бути історія зовсім іншою, ніж ми її уявляли дотепер? Автор розмірковує над багатьма питаннями розвитку людства та майбутнього, яке нас очікує. Книга написана зрозумілою мовою для усіх читачів, подача фактів цікава та з присутністю гумору.

Царенко, Наталія. Школа? Школа! Школа... / Н. Царенко. — Харків : Основа, 2020.

Ця книга призначена для мам і тат, бабусь і дідусів малюків, які підуть до школи, і тих, хто вже став першокласником. Турботливі дорослі знайдуть у книзі відповіді на актуальні питання про підготовку дитини до школи, правильний вибір навчального закладу і педагога, адаптацію до шкільних умов, найбільш характерні труднощі, що виникають на початковому етапі навчання. У книзі також ви знайдете чимало лайфхаків — маленьких і великих секретів, які істотно полегшують навчання й життя дітям, зберігають нерви і сили дорослим.

Ціллат, Антьє. Флечер. Ніс-інформатор і смердогармата / А. Ціллат ; пер. з нім. Є. Даскал ; худож. Я. Бірк. — Харків : Віват, 2020. — 140 с. : іл. — (Серія "У вирі пригод").

Кумедні детективні пригоди скунса-розбишаки Флечера, що розслідує химерні злочини й повсякчас потрапляє в різні халепи, тривають. На чемпіона з-поміж усіх детективів та його команду чекає нова таємниця: в агенції знайдено валізу найкращого детектива Шерлока Голмса. Друзі в захваті, а суперніс-інформатор скунса чує смердючий злочин. Смердогармата Флечера напоготові, тому лиходіям буде непереливки!

Чольвіньська-Школік, Аніела. Як витримати дорослих і не з'їхати з глузду / А. Чольвіньська-Школік ; пер. з пол. І. Тучапської ; іл. В. Стахіра. — Харків : Талант : Юнісофт, 2020. — 159 с. : кольорові іл. — (Серія "Порадник підлітка").

Ну як їх витримати? Це питання, напевно, спадало тобі на думку вже не раз, коли доводилося терпіти батьківські нарікання, незадоволені й розчаровані погляди. О так, хіба цим дорослим догодиш?! В книзі знайдете багато корисного і дізнаєтесь, між іншим, як порозумітися з учителями, спланувати своє навчання і справи так, щоб мати більше часу для розваг.

Чольвіньська-Школік, Аніела. Як витримати хлопців і не з'їхати з глузду / А. Чольвіньська-Школік ; пер. з пол. І. Тучапської ; іл. В. Стахіра. — Харків : Талант : Юнісофт, 2020. — 159 с. : кольорові іл. — (Серія "Порадник підлітка").

Хлопці здатні в одну мить розізлити нас, а вже за хвилину розсмішити дотепним жартом чи зворушити милою витівкою. Ну як їх витримати і не з’їхати з глузду?! Прочитайте порадник: якими хлопці є насправді і чому саме такими. Дізнавайтеся більше про світ хлопців, щоб краще й певніше почуватися в їхньому товаристві.

Шавлач, Алевтіна. Пампуха : повість / А. Шавлач. — Київ : Академія, 2020. — 144 с.

Звичне життя Гані враз різко змінилося. Їй приклеїли образливе прізвисько. На неї посипалися насмішки. Її затролили в мережі. Мама, погрузнувши в роботі, не бачила її проблем. Та ще й учителька неправильно повелася. Жорстокою до Гані була й вулиця. Ганя пізнала всю гіркоту цькування, самотності та незахищеності. І в цій ситуації вона зуміла змінитися й довела, хто вона насправді.

Шкляр, Василь. Характерник : роман / В. Шкляр ; дизайнер обкл. А. Цепотан. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 300 с.

У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст Козаччини. Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?

Шлях українського воїна / автор-уклад. Р. О. Поташнікова ; худож. І. Панаріна. — Київ : Балтія- Друк, 2020. — 109 с. : іл., фотоіл.

Книга для дітей та юнацтва про українську армію. Армію, яку створювали наші предки, починаючи від походів князів Олега та Святослава. Армію, слава якої гриміла з часів Війська Запорізького до партизанів Повстанської армії. Нащадки тих воїнів, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і дотепер несуть службу в лавах об'єднаних сил.

Шустерман, Ніл. Шторм. Книга 2. Вигин коси / Н. Шустерман ; з англ. пер. Н. Гайдай ; обкл. Kevin Tong . — Київ : КМ-БУКС , 2020. — 476 с.

Друга частина серії «Arc of a Scythe». Минув рік відтоді, як Рован утік. Нині він перетворився на міську легенду — женця Люцифера, який вистежує корумпованих женців і піддає їх суду через вогонь. Шторм, усевидющий штучний інтелект, міг би його зупинити, але він не втручається у справи Цитаделі женців, лише спостерігає, нехай йому й не подобається те, що він бачить. Чи втрутиться нарешті Шторм, чи так і спостерігатиме, як ідеальний світ починає руйнуватися?

Щерба, Наталія. Королева часу / Н. Щерба ; пер. з рос. Н. Косенко ; іл. та дизайн обкл. О. Закіс. — Харків : Видавничий дім "Школа", 2020. — 79 с. : іл.

Ох, і пощастило дітям з часодійного світу! Вранці, напередодні Нового року, вони відзначають ще одне свято - День подарунка під подушкою, причому подарунки їм приносить саме Час! Але іноді все відбувається не так, як уявлялося. Поки б'є годинник на старій вежі, можливо все - добрі чудеса і зле чаклунство, здійснення недосяжної мрії і крах усіх надій... Тільки б встигнути до дванадцятого удару!

Янішевський, Боґусь. Мозок. Те, про що тобі не розкажуть дорослі / Б. Янішевський ; намал. М. Скорвідер ; пер. з пол. К. Москалець. — Київ : Видавництво "Моя книжкова полиця", 2020. — 151 с. : іл. — (Серія "Круті знання для пізнання").

Про мозок важко розповідати, бо він дуже складний. Окрім того, щоб зрозуміти, як працює мозок, мусимо скористатися... мозком. Мозок - це твій персональний суперкомп’ютер, найдосконаліша модель, яка не припиняє розвиватися. Отже, цю книгу ти сміливо можеш вважати найцікавішим та найдотепнішим довідником з мозковедення.

Ярмоленко, Юлія. Малечі про інтимні речі / Ю. Ярмоленко. — Харків : Юнісофт, 2020.

Ця книга розповідає про дуже важливі речі — органи, які ми прикриваємо білизною. Ці органи потребують особливого догляду, і саме про них ми й поговоримо. Тож на які питання відповість ця книга: як правильно називаються статеві органи і як вони влаштовані, що таке правила інтимної гігієни і чому вони такі важливі, як поводити себе в громадських вбиральнях, звідки беруться діти?

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016