Нові книги листопада 2022

Аліс, Алекс. Зоряний замок. Т. 1. 1869: Підкорення космосу / сценарій та іл. А. Аліс ; асистент із перспектив: А. Сімон ; граф. дизайнер: Б. Брар ; пер. з фр. Л. Дяченко. — Київ : Artbooks, 2020. — 62 с. : іл. - (Серія "Мій комікс").

«Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу» – це занурення у неймовірний альтернативний всесвіт, створений французьким ілюстратором Алексом Алісом. Сам автор ще з дитинства захоплювався науково-чарівними романами, добою великих відкриттів й стрімкого прогресу цивілізації. Світ сповнений дивовижних речей та незбагненних можливостей... І є люди, які шукають шляхи до його висот, до неозорого космосу. Безстрашні мандрівники, спраглі до нових відкриттів, спрямовують погляд до зірок і мріють підкорити космос!

Баррідж, Джей Джей. Світ суперзаврів. Райські раптори. Кн. 1 / Дж. Дж. Баррідж ; пер. з англ. Г. Жемерової ; іл. К. Веста та Дж. Джея Барріджа. — Харків : Видавництво "АССА", 2020. - 347 с.

Пригоди починаються тут... Світ суперзаврів майже нічим не відрізняється від того, до якого ми звикли. От тільки в ньому динозаври не вимерли, а живуть разом з іншими створіннями планети. Частина рапторів стала свійськими й тринадцятирічна Беа із задоволенням їздить верхи на алозаврі. А її бабуся Банті тримає ферму, на якій розводять тирантів. Інші заври залишилися частиною дикої природи, яка завжди вабила дослідників і туристів — ось як віддалені Індонезійські острови Ару. Саме туди відправляються Беа та Банті Броунлі у супроводі свого надійного друга Теодора Логана. Але не тільки природа вабить подорожан — вони намагаються розшукати сліди давно зниклих безвісти батьків Беа. Та, чи не стане ця поїздка великою помилкою для мандрівників? І чи зможуть вони вибратися з островів живими...

Бугренкова, Оленка. Як зліпити Сніговика / іл., текст: О. Бугренкова. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. — 22 с. : кол. іл. — (Про кролика Ронні та жучка Куку ; том 2.).

Двоє нерозлучних друзів кролик Ронні і жучок Кука шукають нових пригод. Минулого разу вони ледве не дісталися до місяця, а тепер вирішили зліпити сніговика. І це їм вдалося на славу.

Бушковська, Наталія. Ці неймовірні віруси / написала Н. Бушковська ; намал. О. Ярмоленко. — Харків : АССА, 2021. — 47 с. : кол. іл. — (Просто про науку. Серія "Читай та відкривай").

Енциклопедія розповість про найзагадковіших створінь нашої планети — віруси. Її авторка, медична журналістка Наталія Бушковська, дає відповіді на найважливіші питання. Що таке віруси і як люди про них дізналися? На які віруси кожному з нас точно доводилося хворіти? Як захиститися від найстрашніших вірусів? Чому віруси можуть бути нашими друзями? Як поводитися під час вірусного захворювання? Про це та багато іншого читайте у книжці «Просто про науку. Ці неймовірні віруси».

Бушковська, Наталія. Просто про науку. Як ми з'являємося на світ / написала Н. Бушковська ; намал. О. Ярмоленко. — Харків : АССА, 2021. — 47 с. : кол. іл. — (Просто про науку. Серія "Читай та відкривай").

Ця енциклопедія розповідає про найбільше диво світу — появу нового життя. Книга дає відповіді на найрозповсюдженіші дитячі запитання. Що відбувається після того, як тато і мама зустрічають одне одного? Як проходять пологи і що чекає на родину після народження дитини? Якими бувають новонароджені малюки і що вони відчувають?

Веґара, Марія. Аґата Крісті / Марія Ісабель Саечес Веґара ; худож. Е. Мунсо ; пер. з ісп. М. Пухтій. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2021. — 28 с. : кол. іл.

Зустрічайте неперевершену Аґату Крісті, письменницю, книжки якої запоєм читали від початку ХХ століття й понині. З чого ж почалася її кар’єра? Як Аґата придумувала своїх персонажів? Про це й багато іншого читачі довідаються із книжки.

Веґара, Марія. Стівен Гокінґ / Марія Ісабель Саечес Веґара ; худож. М. Гант ; пер. з ісп. М. Пухтій. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2021. — 28 с. : кол. іл.

Хто б міг подумати, що допитливий Стіві, який не надто успішно навчався у школі, у підлітковому віці самотужки збере комп’ютер? І що згодом, попри страшну хворобу, яка паралізує його тіло, він не лишень не зневіриться у житті, а й здобуде докторський ступінь у Кембриджському університеті та стане професором математики. Про це та багато іншого маленькі читачі довідаються, прочитавши книжку серії «Маленьким про великих» «Стівен Гокінґ».

Віллемс, Мо. Мій друг засумував / текст та іл. М. Віллемс ; пер. Г. Лелів. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 57 с. : кол. іл. — (Із серії "Пригоди слоника і свинки").

«Мій друг засумував» — книжка-картинка з дотепної серії «Пригоди Слоника і Свинки» американського автора-ілюстратора Мо Віллемса, чия творчість відзначена багатьма нагородами. Знайомся зі слоником Джеральдом і Свинкою! Джеральд — обачний, Свинка — ні. Свинка весь час усміхається, Джеральд — не завжди. Джеральд дбає, щоби Свинка ніколи не хвилювалась. Джеральд і Свинка — найліпші друзі. Джеральд чомусь засумував. А хіба Свинка може бути весела, якщо Джеральд сумує? Тож Свинка береться зробити все, аби розвеселити свого найкращого друга.

Гейґ, Метт. Еві в джунглях / М. Гейґ ; іл. Е. Ґраветт ; пер. з англ. Г. Яновської. — Харків : Видавництво "Жорж", 2021. — 92 с. : іл.

Після того як Еві довелося розсекретити свій Дар — уміння подумки розмовляти з тваринами, — вона стала справжньою суперзіркою. Її показували по телебаченню, про неї писали в газетах і журналах, у неї з’явилися сотні тисяч підписників в інстаграмі. От тільки Еві така надмірна увага не надто подобалася, тому разом з батьком вони вирішили поїхати з міста і провести відпустку в джунглях Амазонії. Там, серед дикої природи, здібності дівчинки розкриються на повну силу. Вона потоваришує з рожевими дельфінами, врятує лінивця, візьме інтерв’ю в ягуара і навіть вигадає план, як захистити дощові ліси від знищення.

Гейґ, Метт. Еві і тварини / М. Гейґ ; іл. Е. Ґраветт ; пер. з англ. Г. Яновської. — Харків : Видавництво "Жорж", 2021. — 250 с. : іл.

Усі вважають Еві звичайнісінькою одинадцятирічною дівчинкою — хіба що занадто тихою та непримітною. І ніхто, крім її тата, не знає, що в Еві є особлива здібність. Вона має Дар, який дозволяє їй чути думки тварин і розмовляти з ними. Тільки от ця здібність дуже небезпечна (принаймні так каже батько дівчинки), тому треба тримати її в секреті. Та коли в місті починають коїтися дивні речі, заради порятунку близьких людей і всіх тварин Еві доведеться викрити себе. Дівчинка мусить дізнатися таємницю свого минулого і перемогти загадкового чоловіка, який має таку ж суперсилу, як і в неї, але набагато потужнішу.

Гірш, Енді. Коти : природа і піклування / Е. Гірш ; дизайнер обкл. С. Кривошей ; пер. з англ. С. Орлової. — Харків : Видавництво Vivat, 2021. — 124 с. : кол. іл. — (Серія "Щось цікаве". Серія "Наука в коміксах").

Здається, котики повсюди. Вони захопили наші домівки, ба навіть перебралися у простір інтернету. Цей комікс розповість, як пухнастикам вдалося стати домашніми улюбленцями, яка в них будова тіла, як вони полюють та чому інколи так солодко муркочуть. Разом із грайливим персонажем, кмітливим кошеням, ви дізнаєтеся багато цікавого про життя різноманітних котів і киць, у тому числі й хижих.

Грем, Кеннет. Дракон-лежебока / К. Грем ; пер. з англ. Н. Куровської ; дизайн обкл. М. Шутурма ; іл. А. Музичишин. — Львів : Апріорі, 2020. — 52 с.: іл., фотопортр. — (Серія "Літературна скарбничка").

Що робити, коли ти не є типовим представником роду драконів: не викрадаєш принцес і не б’єшся до смерті з лицарями, що прийшли їх визволяти, не пустошиш міста і села та ненавидиш дихати вогнем? Що робити, якщо ти надто лінивий, щоб виконувати перелічені драконівські обов’язки, і надто освічений, щоб не знати, чим закінчуються поєдинки? А тут ще лицар кинув виклик! І не хто-небудь, а сам Святий Юрій, — отже, поєдинку бути!

Гунель, Лоран. Людина, що хотіла бути щасливою / Л. Гунель ; пер. з фр. Ю. Кузьменко ; дизайнер обкл. П. Вихорь. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. — 202 с.

Жуліан почувався цілковито нещасним, хоча мав молодість та здоров’я. Незадоволений життям, молодик палко бажає віднайти щастя. Доля скеровує його до загубленого селища, що розташовано в самому серці балійських лісів. Там, подалі від гамірного світу, мешкає мудрий цілитель душ Самтьян. Йому відома істина, якої так прагне Жуліан. Це знання могло б змінити реальність та мільйони життів, обернути нещасних на щасливців. Але його так легко не отримаєш, не купиш і не забереш силою. Бо справжнє щастя можна лише збагнути…

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016