Aktualności

Студія розумного школяра Lev-IT оголошує набір учнів на ОНЛАЙН-навчання!

Запрошуємо дітей від 7 до 17 років на БЕЗКОШТОВНІ навчальні курси з програмування, 3Д моделювання, математики, логіки та англійської мови.

Заняття проходитимуть в онлайн форматі на платформі ZOOM

Прохання реєструвати вашу дитину тільки в тому випадку, якщо вам повністю підходить день тижня і час занять, а вік дитини обов'язково відповідає заявленому в описі курсу.  

З описом занять ви зможете ознайомитись відкривши реєстраційну форму.

Післясвяткова

Післясвяткова "Мальована книга"

Opublikowany 20 січня 2022 о 14:55
21 січня 2022 о 16:00

Свята завершуються, але є свята, які завжди з нами, які ми можемо влаштувати собі будь-коли і без причини - наприклад свято малювання!  Так, це теж цікавенне свято - творити-малювати щось захоплююче!

Тож завтра, 21 січня збираємось як завше по п'ятницях - на 16:00 - і будемо творити!

Подорож у Стомильний ліс

Подорож у Стомильний ліс

Opublikowany 20 січня 2022 о 12:05
23 січня 2022 о 13:00

140 років тому, 18 січня народився Алан Александр Мілн - письменник, найвідоміший твір якого - оповідки про Вінні-Пуха - знають, певно, таки всі-всі-всі. 

Якщо і ви їх знаєте і любите - приходьте до нас в цю неділю 23 січня на 13:00: ми вибираємось у книжкову "Подорож у Стомильний ліс" - гру-вікторину для всієї родини.

Водо-льодове заняття Леопузиків

Водо-льодове заняття Леопузиків

Opublikowany 19 січня 2022 о 20:47
20 січня 2022 о 10:30

На завершення свят, після Водохреща Леопузики вивчатимуть воду і все, що з нею пов'язано: чому і як вона буває такою різною - і рідкою, і твердою, і парою, і пухнасто-сніговою, і краплистою. 
Ну і ще - колядуватимуть, звичайно!  

Приходьте, як звично - в четвер (20 січня) на 10:30.

Всеукраїнський конкурс плакатів

Долучаємось до  Всеукраїнського конкурсу плакатів до Всесвітнього Дня Землі "Майбутнє планети у наших руках!",  який організовують Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Державна екологічна інспекція України, Національна Спілка Художників України.

Запрошуємо дітей 6-8 років на курс з робототехніки «Lego-GO»

Курс передбачає вивчення основ робототехніки та візуального програмування на базі конструктора Lego Education Wedo 2.0. В ході навчання діти ознайомляться із захоплюючим та одночасно складним світом технологій, створюючи роботизовані моделі з конструктора Lego. Учні даного курсу зможуть запрограмувати створені моделі у зручному та доступному середовищі візуального програмування, що дозволить зацікавити дітей у подальшому вивченні програмування.

На заняттях курсу Lego Education Wedo 2.0 діти розвивають уважність при роботі з інструкцією, логічне мислення, дрібну моторику рук, навички роботи в команді та розширюють знання з математики, природознавства, інформатики тощо.

Основним принципом цього курсу є «Навчання через дію», адже саме він допоможе зрозуміти дитині як наука може впливати на реальне життя.

Заняття проходитимуть 1 раз в тиждень, щовівторка о 16.00 год

Старт занять 4.02

Курс 8 занять, вартість 400 грн

Реєстрація обов’язкова: https://cutt.ly/mIb161h

Що потрібно від вас: бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання у нас є!

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»