Aktualności

Запрошуємо взяти участь в акції

ГО «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» об’єднує понад 600 сімей Львівщини, що виховують троє і більше дітей.

У більшості сімей один з подружжя не працює та доглядає дітей. Витрати на сім’ю часто неспівмірні з заробітками батьків, тому частина сімей потребують допомоги, особливо зараз, в час економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Спалах коронавірусної інфекції став для родин не лише випробуванням на міцність, а й стимулом згуртуватися, допомагати у скрутний час тим, хто справді цього потребує.

Сумували за нашим книжковим садочком

Батьки та дітвора. Сумували за нашим книжковим садочком "Левеня"?

Ми – дуууже! Наша молода та креативна бібліотекарка Olya Serkis, набравшись сил та ідей у відпустці приготувала для вас відео заняття.

Вмощуйтеся зручніше, готуйте кольоровий папір, клей, ножиці для майстерки

Тема - "Кавунове заняття"

Джоан Кетлін Ролінґ

Джоан Кетлін Ролінґ

Opublikowany 31 липня 2020 о 12:29
31 липня свій 55-річний ювілей святкує відома англійська письменниця Джоан Кетлін Ролінґ - мама Гаррі Поттера. Першу книгу "Гаррі Поттер і філософський камінь" Джоан Ролінґ писала п'ять років. Видати роман їй вдалося 1997 року. Пізніше, одна за одною з'явилися ще сім книжок про хлопчика-чарівника, які сьогодні користуються шаленою популярністю серед читачів! У 2015 році британське видавництво "Bloomsbury", яке надрукувало всі вісім книг авторки, заснувало "Чарівну ніч Гаррі Поттера". З 2016 року Львівська обласна бібліотека для дітей доєдналася до цього дійства і також стала учасником Міжнародної ночі Гаррі Поттера.
Агов, друзі! 

Агов, друзі! 

Opublikowany 29 липня 2020 о 11:34

Маємо для вас чудові новини.

Вже зовсім скоро, а саме 31 липня святкуватиме свій день народження найвідоміший (без перебільшень), книжковий герой сьогодення - Гаррі Поттер.

І з цієї нагоди, ми хочемо потішити вас подарунками, а тому оголошуємо конкурс. Наша "поттеріана" складається з трьох різних конкурсів, а Ви обираєте, який вам до душі, і берете участь.

Здорові канікули

Здорові канікули

Opublikowany 29 липня 2020 о 11:18

Новий тиждень - нові емоції. Нехай вони будуть лише позитивні.

Міжнародний день шахів

Міжнародний день шахів

Opublikowany 20 липня 2020 о 17:03

20 липня традиційно святкується Міжнародний день шахів - це свято проводиться за рішенням ФІДЕ – Всесвітньої шахової федерації, починаючи з 1966 року.
Шахи – це настільна гра на 64-клітинній дошці, на якій розташовуються 32 фігури (по 16 фігур білого і чорного кольору). Грають 2 партнера. Мета гри полягає в тому, щоб поставити мат королю супротивника. Шахи – це гра, яка передусім спрямована на логічне мислення і відмінно поєднує в собі як науку, так і спорт.

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»