Нові книги жовтня 2022

Айзексон, Волтер. Стів Джобс / Волтер Айзексон. — Київ : Брайт Букс, 2020. — 603 с. : фото.

Ця книга – перша та єдина офіційна біографія Стіва Джобса – засновника Apple, однієї з найдорожчих та найуспішніших технологічних компаній у світі, та самого авторитетного гуру у світі високих технологій. За час підготовки книги автор узяв близько сорока інтерв'ю у Джобса, опитав більше 100 людей із його оточення: родичів, колег, друзів, конкурентів.

Бадаль, Жозеп Луіс. Зелений собака : оповідання / Жозеп Луіс Бадаль ; іл. Зузанни Целей ; пер. з катал. Оксани Андрієвської. — Київ : Артвидавництво "Небо", 2020. — 68 с. : кол. іл.

Нові пригоди чекають на друзів у сиротинці «Шерлок». Фернандо, Бальбіна та собака Хопі знов занурюються у детективні мандри. Цього разу трійця буде розслідувати пограбування довколишніх господарств та появу таємничого зеленого собаки... Хто за всім цим стоїть? Чи виявлять вони це раніше поліції?

Бадаль, Жозеп Луіс. Кіто-воїн : оповідання / Жозеп Луіс Бадаль ; іл. Зузанни Целей ; пер. з катал. Оксани Андрієвської. — Київ : Артвидавництво "Небо", 2021. — 73 с. : кол. іл.

У сиротинці Шерлока на друзів знову чекають пригоди. Сібіуда та його помічник — хижий Кіто хоче помститися команді детективів. На Хопі чекає нелегкий двобій з котом, який опанував бойові мистецтва. Але як собаці перемогти в поєдинку? На щастя, у лісі на нього чекає мудрий старий майстер з кількома цінними порадами.

Венсан, Габріель. Вуличні музиканти / Габріель Венсан ; пер. Марія Абрамова. — Київ : Nebo BookLab Publishing, 2020. — 25 с. : кол. іл.

Продовження пригод улюбленої пари – мишки Селестини та ведмедя Ернеста. Вже наближається осінь, а в домі у Селестини та Ернеста протікає дах. Що їм робити, коли нема грошей його полагодити? У Селестини з’являється чудова ідея – що як Ернесту піти грати на вулиці на скрипці? Він же так гарно грає!

Відута, Любов. За вкраденим часом : фентезі / Любов Відута ; дизайн обкл. Віталій Котенджі. — Львів : Сполом, 2022. — 251 с.

Що є найбільшою цінністю в усіх без винятку світах? Час. Невидимий, тож як його торкнутися, як побачити? Здається, що зважитися на злочин відібрати його, спинити його плин чи викрасти будь-яким способом може лише божевільний. А якщо все-таки це сталося і час викрадено, що тоді робити? Боротьба триває…

Гроші : історія та секрети. — Київ : Читанка, 2020. — 93 с. : кол. іл., фотоіл. — (Перша шкільна енциклопедія).

Ця книжка — путівник величезним та складним світом грошей, фінансів, економіки. Тут юний читач знайде цікаві відомості про грошові одиниці та грошовий обіг усіх часів та народів, а також практичні поради, що згодом допоможуть йому стати успішною людиною.

Довгаленко, Олена. Зіркові пригоди Іскри : казка / Олена Довгаленко ; іл. Ольги Кузьмук. — Київ : Видавець Корбуш, 2020. — 119 с. : кол. іл.

Чи бувають розумні собаки? Так, звичайно! Велика вчена собака Іскра, зачарована красою нічного неба, дуже хотіла вчитися, щоб отримати знання про космос, зірки та сузір’я. Несподіване знайомство з казковими героями дало можливість Іскрі здійснити мрію та мандрувати від зірки до зірки, де на неї чекали надзвичайні пригоди.

Дональдсон, Джулія Кетрін. Лікарка Плямка / Джулія Дональдсон ; [іл.] Сара О'Ґілві ; з англ. пер. Катерина Міхаліцина ; літ. ред. Ганна Осадко. — Харків : Читаріум, 2022. — 29 с. : кол. іл.

Історія незвичайної собаки Плямки та її хазяйки Розі, які люблять відвідувати лікарню, щоб порадувати маленьких пацієнтів. Річ у тому, що нічого так не заспокоює, як можливість погладити пухнастого чотирилапого улюбленця. Коли ж сама Плямка захворіла, маленькі друзі роблять все, щоб розрадити її і підняти настрій для швидкого одужання!

Зельтманн, Крістіан. Робін Кіт. Пригоди супергероя / Крістіан Зельтманн ; іл. Крістіне Куґлер ; пер. з нім. Єлени Даскал. — Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 54 с. : кол. іл. — (Серія "У вирі пригод").

У Робіна Кота велика прикрість: закінчилися спеції для соусу до улюблених картопляних чипсів. Де ж караван мініжирафів, які постачають карі? Разом із друзями пухнастий герой вирушає на пошуки пропажі. Долає гейзери, круговерті й гіпнотичні блискітки…

Клопотенко, Євген. Зваблення їжею : 70 рецептів, які захочеться готувати / Євген Клопотенко ; фотографи: Юлія Міницька, Юлія Гамова. — Київ : Книголав, 2022. — 191 с. : кол. фотоіл. — (Серія "Полиця нон-фікшн").

Книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, ведучого, реформатора шкільного харчування та автора першого в Україні кулінарного онлайн-курсу. До книжки входять 70 рецептів, поділених на сім розділів: сніданки, закуски та салати, перші страви, другі страви, страви для дітей, солодкі страви, варення. Корисним доповненням є готові варіанти страв для особливих обідів та вечерь.

Ковальчук, Вікторія. Гусінь Мотя, війна і любов : правдива казочка / / Вікторія Ковальчук. — Львів : Левада, 2022. — 39 с. : кол. іл.

Це правдива казочка про маленьку необізнану дівчинку-сироту Настю, яка щиро вірила, що її батьки стали жертвою агресії «проклятих бандеровцев», і яка була врятована українським воїном Степаном разом з її єдиним другом – єнотом Кльопою. Несподівано, як у казці, Настя знаходить у чужому для неї житті нових люблячих татка і маму та братика Северина у далекому галицькому містечку.

Людкевич, Марія. Кіт Саймон із Солонки / Марія Людкевич ; худож. Ольга Ребдело. — Київ : Видавництво "Мамине сонечко", 2022. — 48 с. : кол. іл.

Нова книга для дітей відомої львівської письменниці Марії Людкевич про захоплюючі мандрівки і таємничі пригоди кота Саймона. Це незвичайний кіт, бо любить організовувати вечірки, ходити на полювання, допомагати іншим, а головне – вміє дружити.

Ментен, Тоска. Мій братик мумія і маска Себек-Ра / Тоска Ментен ; з нідер. пер. Ірина Коваль. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. — 296 с. : іл. — (Серія "Мій братик мумія" ; книга 4).

Четверта книжка з неймовірної 10-томної саги про пригоди хлопчика-мумії. Клас, у якому навчаються Хоос і Думмі, бере участь в особливому параді! Під керівництвом Думмі школярі майструють чудову сцену-платформу, присвячену Нілу. Однак під час параду стається щось жахливе, і Думмі змушений тікати. Ніхто не знає, куди він подівся. Де Думмі зараз? Хто його знайде? Чи його не умертвлять у музейних лабораторіях?..

Міранда, Меґан. Ідеальна незнайомка / Меґан Міранда ; з англ. пер. Павло Мигаль. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 372 с.

За спиною колишньої журналістки Лії Стівенс багато невдач і болючих помилок — їх не вийде ні загладити, ні забути, ні притлумити плином часу. Аби якось налагодити життя, Лія втікає в Пенсільванію разом із вірною подругою Еммі. Вона хоче зачаїтися, принишкнути. Але привид минулого невтомно переслідує її. Біля річки знаходять жінку, дуже схожу на неї. Усі довкола тепер дивляться на Лію з підозрою. Здавалося б, Еммі могла б допомогти розплутати ситуацію, але біда — поліціянти в один голос стверджують, що Еммі насправді ніколи не існувало.

Нікуліна, Анастасія. Викрадачі снігу / Анастасія Нікуліна ; худож. і дизайнер обкл. Марія Глушко. — Харків : Видавництво "Vivat", 2021. — 125 с. — (Серія "У вирі пригод").

Дев’ятилітній Річі понад усе любить свого дідуся, який замінив йому всю родину. Він як ніхто розуміє і підтримує онука, а ще розповідає найцікавіші історії! Про воїнів–чорноборців, про різдвяних «павуків», і про те, що колись були морозні та сніжні зими, а не меланхолійна мряка. Коли напередодні Різдва дідусь опиняється в лікарні, Річі вирішує врятувати його. Для цього потрібно просто знайти й викрасти сніг. І допомогти в цьому можуть лише міфічні чорноборці!

Страуд, Джонатан. Тінь, що крадеться / Джонатан Страуд ; з англ. пер. Володимир Панченко ; обкл. Іван Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2022. — 389 с. — (Агенція "Локвуд & Kо" ; книга четверта).

Після того, як Люсі Карлайл залишає агенцію «Локвуд і К°» і переходить до вільної практики, її несподівано відвідує сам Ентоні Локвуд. Йому вкрай потрібен хороший Слухач для виконання складного завдання — знайти та знешкодити Джерело духу відомого злочинця-людожера. Проте навіть під час цієї небезпечної пригоди видно, що стосунки між Люсі та її давніми колегами залишаються напруженими… Чи возз’єднається їхня команда знову?

Якушева, Юлія. Руки, лапи чи копита : дитяча розвивальна книга / Юлія Якушева за підтримки ГО "Кожна Тварина" ; худож. оформл. та іл. Олександр Красних. — Дніпро : "Середняк Т.К.", 2021. — 47 с. : кол. іл.

Перша в Україні веганська книга для дітей, що розповідає про життя тварин на фермах та в різних індустріях. Ця книга - найкращий спосіб розповісти про тварин та тваринництво вашій малечі доступними для них словами. А яскраві ілюстрації допоможуть поринути у світ книги та краще зрозуміти й засвоїти зміст.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016