Нові книги серпня 2022

Ваґнер, Єнс І. Спадок винахідника / Є. І. Ваґнер ; іл. Х. Х. Ратті ; пер. з англ. А. Копівська. — Київ : АРТБУКС, 2021. — 155 с.

Продовження улюбленої історії “Легенда "Зореплавця”! Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів… Розгадайте таємниці, сховані на малюнках, і знайдіть спадщину винахідника разом із маленькими читачами!

Велика ілюстрована книга казок українських та іноземних письменників. Т. 2 / упоряд. та заг. ред. І. Малковича ; іл. А. Джанікян. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. — 127 с.

Казки українських та іноземних письменників з малюнками провідних українських ілюстраторів. Упорядкування та загальна редакція Івана Малковича.

Гайдай, Юрій. Швидконіжка і дуже велосипедна пригода / Ю. Гайдай, Т. Гайдай ; іл. О. Дегтярьової. – Київ, 2021. - 64 с.

Олесь живе в містечку біля гір. Він часто дивиться на них здалеку і мріє поїхати туди на своєму велосипеді. Зрештою Олесь вирушає у мандрівку разом із татом — пілотом рятувального гелікоптера. Кого ж вони там зустрінуть і яку таємницю розкриють? Хто такі «швидконіжки» і як стати одним із них? Це історія про дитинство і дорослішання, про стежки в горах і в житті. І про те, який різноманітний світ. Особливо, коли ти — на велосипеді!

Гунель, Лоран. Людина, що хотіла бути щасливою / Л. Гунель ; пер. з фр. Ю. Кузьменко ; обкл. П. Вихорь. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. — 202 с.

Жуліан почувався цілковито нещасним, хоча мав молодість та здоров’я. Незадоволений життям, молодик палко бажає віднайти щастя. Доля скеровує його до загубленого селища, де мешкає мудрий цілитель душ Самтьян. Йому відома істина, якої так прагне Жуліан. Проте справжнє щастя так легко не отримаєш, не купиш і не забереш силою. Його можна лише збагнути.

Звєрева, Ніна. Зірка соцмереж. Як стати крутим блогером / Н. Звєрева, С. Іконникова ; іл. А. Бєлової. — Харків : Моноліт Bizz, 2021. — 152 с. — (Серія "У пошуку себе").

Блогінг і ведення соцмереж — найпопулярніша тема в підлітковому віці. Хтось, піймавши хвилю, вже має три, п’ять, десять мільйонів фоловерів. А хтось тільки-тільки вмовляє батьків дозволити аккаунт в тій чи іншій соцмережі і мріє хоча б про десяток-інший френдів. Гарна новина полягає в тому, що успішному блогінгу, як і талановитому веденню соцмереж, можна навчитися.

Звєрева, Ніна. Твоя презентація. Як домогтися успіху / Н. Звєрева, С. Іконникова ; іл. А. Бєлової. — Харків : Моноліт Bizz, 2021. — 151 с. — (Серія "У пошуку себе").

Презентація — це будь-який осмислений виступ. Вона має чимале розмаїття форм. Із цією книжкою ваша дитина усвідомить: Як підготувати ідеальну презентацію? Як заздалегідь зрозуміти, чи вдалим буде виступ? Як змусити людей слухати? Що робити, коли щось іде не так? Що робити, якщо дуже соромишся виступати на сцені?

Звєрева, Ніна. Сторітелінг. Як здобути популярність / Н. Звєрева, С. Іконникова ; іл. А. Бєлової. — Харків : Моноліт Бізз, 2021. — 152 с.

Ця книжка про те, як завойовувати серця, розповідаючи історії, як легко спілкуватися з ким завгодно, і як стати душею компанії. У ній детально пояснені поширені помилки і ретельно проаналізовані найуспішніші лайфхаки, а ще покроково розписані ефективні технології і практичні поради, які допоможуть вашій дитині завжди перебувати в центрі уваги!

Квіглі, Емма. Банк / Е. Квіглі ; пер. з англ. М. Сахно ; обкл. А. Селлешій. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 334 с.

Коли ти підліток, власні гроші сприймаються як ознака справжньої дорослості. Бо ж так не хочеться залежати від кишенькових, які дають батьки. Тому в компанії ірландських старшокласників виникла ідея, на перший погляд, значно краща. Тож друзі вирішили заснувати… банк, щоб позичати ровесникам гроші під відсотки. Та чи виявиться бізнес-ідея друзів насправді такою блискучою, як видавалося спочатку?

Кіршнер, Сабріна Дж. Таємна кімната / С. Дж. Кіршнер ; пер. з нім. О. Гладкого ; худож. М. Парцяк. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 218 с.

Макс навчається в найнуднішій у світі школі: понад 777 шкільних правил, математика вісім разів на день, сміх і пустощі суворо заборонені, а на уроках панує сонне царство! Макс трохи побешкетував, і тепер весь клас покарано додатковими заняттями до кінця навчального року. Єдина надія на інспектора Рейваха УПЗН, який завітав із секретною місією та доручив хлопчикові важливе завдання. Пригоди починаються!

Козаки правлять країною / Л. Максимчук, І. Голодюк, Н. Соболевська, М. Старик ; іл., дизайн Н. Кудляк. — Брустури : Дискурсус, 2021. — 73 с.

Гайда у мандрівку Гетьманщиною, країною козаків! Завітай на бенкет до гетьмана Івана Мазепи у Гончарівці, навчись писати бароковим скорописом, розподіли кошти на нараді з козацькою старшиною, збудуй цитадель Батуринської фортеці, створи власний козацький портрет. Активності супроводжуються історичними, методичними та психологічними коментарями. З книжкою можна працювати індивідуально чи у навчальній групі.

Лаґеркранц, Рус. Любити краще, ніж не любити / Р. Лаґеркранц ; худож. Е. Еріксон ; зі швед. пер. Г. Кирпа. — Харків : Видавництво "Крокус", 2020. — 223 с.

Настає весна, і Даня летить в Рим на татове весілля. Саме завдяки їй воно й відбувається. Принаймні сама вона в це вірить. Та, на її велике здивування, Елла Фріда на весілля не запрошена. Тато сказав категоричне "ні". Як поведеться Елла Фріда, коли дізнається, що її не запросили на весілля тата найкращої подруги? Вона ще нічого не знає, бо в той час прибирає на острові літній будинок після зими.

Лаґеркранц, Рус. Побачимось, коли вийде / Р. Лаґеркранц ; худож. Е. Еріксон ; зі швед. пер. Г. Кирпа. — Харків : Видавництво "Крокус", 2020. — 153 с.

Данина радість не знає меж, а надто тоді, як вона випадково зустрічає свою найкращу подругу Еллу Фріду в найнесподіванішому місці. Найкращу подругу у світі, що переїхала до іншого міста! Ще й так далеко! Елла Фріда, як завжди, відразу ж питає: — У що ми будемо гратися? Але, як тільки починаються їхні цікавенні ігри, знов доводиться повертатися в реальність... А вдома тато приготував небажаний сюрприз...

Ларвуд, Кіран. Легенда про Подкіна одновухого / К. Ларвуд ; пер. з англ. Г. Лелів ; іл. Д. Ваятт ; обкл. І. Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. — 284 с.

Подкін — син ватажка воїнів. Він знає, що колись настане його черга очолити кролячу нору й обороняти її в непевні часи. А поки що він залюбки б’є байдики. Та одного дня на домівку Подкіна жорстоко нападають, тож юні кролики змушені втікати. Зусібіч чигає небезпека, але Подкін повинен захистити своїх рідних і спробувати здолати ворога — найжахливішого за всю історію кролячого роду...

Лот-Іґнацюк, Аґата. Доба на океані. Як переплисти Атлантику каяком? / А. Лот-Іґнацюк, Б. Іґнацюк ; пер. з пол. О. Герасим ; іл. Б. Іґнацюк. — Львів : Апріорі, 2021. — 88 с.

Захоплива розповідь про експедиції через Атлантику Александра Доби, польського каякаря, який першим в історії переплив океан каяком із континенту на континент. Разом із мореплавцем ви потрапите у бурі та шторми в океані, зіткнетеся з найбільшою течією у світі. Дізнаєтеся, як спланувати трансатлантичну експедицію, побудувати каяк та не загубитися в океані. Довідаєтеся, чи існують підводні гори, кораблі-привиди, а ще – де на каяку приховані спальня, кухня та ванна кімната.

Ментен, Тоска. Сім Дамжарувсім і яйце Янса / Т. Ментен ; пер. з нідер. І. Коваль ; іл. К. Голланд ; обкл. І. Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. — 183 с.

Знайомтесь, це — Сім Дамжарувсім! Коли він виросте, то стане директором, його батьки у цьому впевнені. Вони — власники знаменитої парфумерної фабрики «Божественні носи», яку Сім незабаром успадкує. Та коли Сімові пропонують у майбутньому стати страусячим директором, його щастя — безмежне. Проте одного дня на їхню ферму приходять три скафандри, і відтоді усе йде шкереберть — на Сіма та його страуса Штрауса насуваються великі клопоти...

Мєлех, Агнєшка. Емі і Таємний Клуб Супердівчат. Свята наближаються / А. Мєлех ; намал. М. Бабінська ; пер. з пол. Д. Матіяш. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 169 с.

Ви дуже любите магію свят? Емі і Таємний Клуб Супердівчат також! Але, мабуть, ніхто не в захваті від передсвяткової метушні — великого шопінгу та генерального прибирання. Якщо ви залюбки проспали б оцю нудну підготовку й прокинулися святкового ранку, коли вже можна розпаковувати святкові подарунки, приєднуйтеся до Таємного Клубу Супердівчат!

Мйонес, Юган Б. Лукас і Кім / Юган Б. Мйонес ; іл. О. Ірґенс ; пер. з норв. Н. Іваничук. — Харків : Видавництво "Крокус", 2021. — 27 с.

Нова сусідка Лукаса грається у садку. Це так весело! Лукас дуже хоче з нею познайомитися. Але як запросити її до забави? Ця мила, цікава книжечка про Лукаса і дівчинку Кім — четверта у серії про Лукаса.

Моґі, Кен. Маленька книжка ікіґай. Секрети щастя по-японському : те, заради чого варто прокидатися вранці / К. Моґі ; пер. з англ. О. Ліпковська. — Київ : Рідна мова, 2021. — 157 с.

Автор книги Кен Могі каже, що дуже важливо знаходити сенс та переживати те, що ми робимо щоденно. Вчитись бути тут та зараз, проживати маленькі моменти життя. Ікігай впливає на психологічну якість життя, а також на здоров’я. І не звертайте увагу на те, що книжка мала за розміром — вона містить велику ідею!

Нгуєн, Крістіна. Історії про Пандімуна / К. Нгуєн ; іл. Г. Зінько. — Київ : Біла Сова, 2021. — 49 с.

Історії про Пандімуна, або як його називають друзі Панді – це серія захопливих оповідань про маленьке панденятко та його пошук свого місця у світі.

Фус, Світлана. Невже це все через їжу?! Лайфхаки з правильного харчування для підлітків / С. Фус, М. Сердюк ; іл. А. Тремполець. — Харків : Читаріум, 2021. — 68 с.

Так багато залежить від харчування. Особливо важливо дбати про раціон у підлітковому віці, адже саме в цей період організм росте максимально швидко. Книга створена справжніми професіоналами своєї справи, які порушують не просто актуальні, а життєво важливі питання для підлітків, такі, як: неприємний запах із рота, підвищена пітливість, зайва вага, жовті зуби та інше. Автори надають детальні пояснення усіх процесів, які відбуваються з організмом в період дорослішання.

Поспєлов, Артем. Тадуш : роман / А. Поспєлов ; обкл. А. Стьопіна. — Чернівці : Книги - ХХІ, 2021. — 270 с.

Зоїку близько чотирьох тисяч днів, і таке ім’я хлопець обрав собі сам. Просто спочатку в його сім’ї помирає собака, а трохи згодом помирає Дід. Після смерті Діда родина починає розпадатися. Зоїк забуває минуле, але пам’ятає, що винен у тому, що сталося. Єдиний, хто знає, як усе було насправді, це друг на ім’я Малюк, якого він ніколи не бачив. З його допомогою Зоїк намагається все виправити.

Пунсет, Ельса. Відчайдухи у пошуках скарбу / Е. Пунсет ; іл. Р. Бонілли ; пер. з іспан. А. Марховської. — Київ : Kalamar, 2021. — 48 с.

Відчайдухи – це Алексія, Тасі та їхній песик Рокі. Вони ще не здогадуються, що скоро творитимуть чудеса за допомогою своїх емоцій. У цій книжці ви разом із відчайдухами здійсните небезпечну рятувальну операцію, знайдете найцінніший скарб і навчитеся покращувати самооцінку.

Пунсет, Ельса. Як відчайдухи стрибали з висоти / Е. Пунсет ; іл. Р. Боніоллі ; пер. з ісп. А. Марховської. — Київ : KALAMAR, 2021. — 39 с.

Нові пригоди відчайдухів Алексії, Тасі та їх собачки Роккі. Вони поки що не здогадуються, що незабаром опиняться на Олімпіаді емоцій, де переживуть справжні чудеса! У компанії чайки Флорестан, доброї та досвідченої наставниці з емоцій, їм доведеться виконати непрості, але веселі та цікаві завдання.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016