Нові книги лютого 2022

Джеймс, Ґреґ. Мерф Звичайний / Ґ. Джеймс, К. Сміт ; намал. Е. Сальседо ; пер. з англ.: І. В. Тимошенкова. — Харків : Ранок, 2020. — 335 с. : іл. — (Мерф Звичайний ; 1).

Через проблеми з маминою роботою, Мерф уже вчетверте переїздить та змінює школу. Новий навчальний рік йому доведеться розпочати в жахливому новому будинку та жахливій новій школі, а проте, для новенького хлопця ніде немає місць… Окрім однієї дуже дивної і надсекретної школи, де навчаються діти з суперздібностями. От тільки, що йому там робити, якщо в нього немає жодних суперсил?

Джеймс, Ґреґ. Мерф Звичайний і герої-негідники / Ґ. Джеймс, К. Сміт ; намал. Е. Сальседо ; пер. з англ.: І. В. Тимошенкова. — Харків : Ранок, 2020. — 334 с. : іл. — (Мерф Звичайний ; 2).

Продовження пригод звичайного хлопця та його друзів із суперсилами. Мерф, Мері, Неллі, Біллі та Хільда активно працюють на Альянс Героїв і борються зі злочинністю. Шкода лише, що в Школі всі досі вважають їх невдахами. Можливо тому, коли Супернулям випадає нагода викрити задум найжахливішого лиходія всіх часів, вони потайки беруться за це розслідування в надії втерти всім носа.

Джеймс, Ґреґ. Мерф Звичайний і Машина Тіней / Ґ. Джеймс, К. Сміт ; намал. Е. Сальседо ; пер. з англ.: І. В. Тимошенкова. — Харків : Ранок, 2020. — 319 с. : іл. — (Мерф Звичайний ; 3).

Події третьої книжки про Мерфа Звичайного відбуваються в розпал війни із Сорокою та з негідниками-втікачами з в’язниці Хиткі Піски. Ситуація напружена, Альянсу не вистачає оперативників, чистильники не встигають замітати сліди… А Супернулі під керівництвом Мерфа провалюють одну операцію за іншою. Мерф веде себе дуже дивно й ставить під загрозу не лише перебіг війни, а й дружбу з Мері, Біллі, Хільдою та Неллі.

Джеймс, Ґреґ. Мерф Звичайний і Остання П’ятірка / Ґ. Джеймс, К. Сміт ; намал. Е. Сальседо ; пер. з англ.: І. В. Тимошенкова. — Харків : Ранок, 2021. — 362 с. : іл. — (Мерф Звичайний ; 4).

Світ героїв зіткнувся з небаченою досі загрозою. Таємниця існування людей зі здібностями викрита, і тепер проти них постали не пара-трійка супер-лиходіїв, а тисячі людей по всій країні. Усе це — план Ніколаса Нокса, злого генія, який, здавалося, завжди був у тіні своїх напарників Нектара та Сороки, але насправді виношував власний план захоплення влади у світі. Він не припуститься помилки своїх попередників, тож першим прибере зі свого шляху Мерфа Звичайного та його Супернулів.

Лущевська, Оксана. Сем, без проблем / О. Лущевська ; намал. [та авт. обкл.] Ж. Олійник. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 126 с. : іл.

Сем ходить на бальні танці і навіть виборює відзнаки. Проте одного дня тато вирішує, що хлопець мусить стати справжнім бійцем — і записує його в секцію рукопашного бою. І тут починаються справжні пригоди. Чи зможе Сем вистояти супроти значно сильнішого противника? Чи знайде свою партнерку з танців Ангелінку?

Ґрабенштайн, Кріс. Втеча з бібліотеки містера Лімончелло / К. Ґрабенштайн ; пер. з англ. О. Ю. Барабаш. — Харків : Ранок, 2021. — 303 с. : іл.

Дванадцятирічний Кайл і ще одинадцять підлітків залишаються на ніч у новій міській бібліотеці, яку створив відомий розробник ігор та епатажний мільярдер Луїджі Лімончелло. Конкурси, солодощі, найсучасніші технології, відеоігри… Ніч сповнена несподіванок! Але ранок дивує ще більше: двері бібліотеки виявляються замкненими. А Кайл із друзями стають живими фішками в новій грі — «Втеча з бібліотеки містера Лімончелло».

Бетел, Зілла. Закликачка акул / З. Бетел ; пер. Я. Сиса. — Харків : Ранок, 2020. — 349 с. : іл.

Коли тобі дванадцять, ти чуєш поклик пригод, хоч де живеш і хоч хто твої близькі. А коли ти помічаєш, що дорослі приховують якісь секрети, хіба ж можна втриматись і не влізти в небезпечну авантюру? І тоді ти раптом помічаєш, що дратівливе дівчисько, пихата американка, яку ти змушена розважати на прохання дорослих, — не сильно і дратує, і от ви вже разом ховаєтесь у кузові авто, разом деретесь джунглями до печери знахарки… Та чим закінчаться ваші пригоди?

Кочубей, Саша. Дарую братика за підписку ; Твій інстащоденник / С. Кочубей ; іл. Н. Чорної. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — [107] с. : іл. — Книга-перекрутка (алігат).

Книжка два в одному: з одного боку — це дотепна повість про дівчинку Зо, яка вирішила стати популярною блогеркою. Зображати із себе зразкову інфлюенсерку зовсім не просто, коли твій менший брат наставляє ріжки під час фотосетів і цупить твої лаки для нігтів. Чи вдасться Зо набрати мільйон підписників? Якщо обернути книжку іншим боком, ти отримаєш інстащоденник для блогерів-початківців, в якому авторка ділиться великими і маленькими інстасекретами. Інстащоденник — це майже як шкільний щоденник, тільки веселіше: з уроками, але без оцінок і правил.

Смаль, Юля. Вибухова історія людства : як хімія стає зброєю / Ю. Смаль ; обкл., іл. Я. Мозиль. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 119 с. : іл.

Коли люди навчилися використовувати вогонь - це змінило їхнє життя. Згодом вони винайшли порох, грецький вогонь, вибухівку і вогнепальну зброю. А нині ми маємо бойові отруйні речовини і ядерну зброю, вічне джерело енергії, яке водночас може спричинити техногенні катастрофи і радіаційне зараження. Що буде далі – залежить від нас. Хочеш пройти шлях від винайдення пороху і грецького вогню до динаміту і ядерних бомб – гортай цю книжку.

Стронґ, Джеремі. Мій братик-телезірка летить у космос / Дж. Стронґ ; іл. Р. Кліффорда ; з англ. пер. О. Стадник. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 159 с. : іл.

Знаменита сімейка Ніколаса знову прославилася. Його з батьками та братиком Сирочком і сестричкою Помідорцею несподівано запрошують у Сполучені Штати Америки. На них чекає стільки всього: телешоу, ракети, космос і навіть сам президент США. Але з якої нагоди стільки почестей? Щоб довідатися, читайте нову книжку короля комедії Джеремі Стронґа.

Харук, Євген. Мандрівка пана Будяка / Є. Харук ; іл. Є. Харука. — Харків : Vivat, 2021. — 45 с. : іл.

Пан Будяк, досвідчений мандрівник, вирушив у чергову подорож. Він побачить дивовижний край, у якому живуть птахофони й риби-дирижаблі, знайде нових друзів і вкотре пересвідчиться: якщо ти допомагаєш іншим і простягаєш рятівну руку, то й тобі прийдуть на порятунок.

Гейвуд, Сара. Кактус / С. Гейвуд ; з англ. пер. О. Михельсон ; обкл. А. Стефурак. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 423 с.

Історія жінки-колючки, якій необхідно тримати все під контролем. С’юзен Ґрін стримана й нетовариська. Їй просто не до вподоби надмірна чутливість та емоційність, вона не любить сюрпризів. Але все не так просто. Незапланована вагітність у 45, раптова смерть матері, дуже дивний заповіт, ще й брат, з яким стосунки не склалися з дитинства і який постійно псує життя… Плани С’юзен руйнуються зі швидкістю світла.

Лінде, Гайді. Олівія і два її життя / Г. Лінде ; пер. з норв. Н. Іваничук ; іл. А. Колесніченко. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 188 с. : іл.

Олівії десять з половиною, і вона проживає подвійне життя: тиждень живе у мами, тиждень – у тата. Здавалося б, це навіть прикольно! Коли набридає в одному домі, настає час переселятися до іншого. Та от халепа: у тата і його нової дружини незабаром народиться маля, а ще, як на зло, у класі з’явилася новенька, яка зайняла улюблене місце Олівії і перетягнула на себе всю увагу. Проте все змінюється напередодні Різдва, коли Олівія та новенька стають подругами.

Форнасьєр, Кайлі. Усе, про що я мовчала / К. Форнасьєр ; пер. з англ. Т. В. Марунич. — Харків : Ранок, 2020. — 319 с.

Важко змiнювати школу, коли ти не зможеш спiлкуватися з людьми. Важко кохати i не мати змоги вiдповiсти коханому на зiзнання. Важко прийняти свiт, коли не приймаєш себе. Пайпер Родс — дівчина-підліток із селективною німотою. Вона не може говорити, коли захоче. Після сварки з найкращою подругою Пайпер вирішує почати все спочатку та змінити не лише школу, але й себе. Читайте про нiжне та сповнене сумнiвiв перше кохання, про непростий пошук себе у свiтi, про цiннiсть родинного тепла та затишку.

Ясіновська, Наталія. Любов, дідусь і помідори / Н. Ясіновська ; іл. коміксів Вані Unicorn. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 237 с. : іл.

Тринадцятирічна Олеся мешкає з дідусем і бабусею та живе звичайним життям підлітки: ходить до школи, проводить час зі своїми найкращими подругами, поглядає на хлопців... Аж поки в один момент усе не змінюється. На заміну її улюбленому вчителеві літератури приходить молодий студент, а дідусь дівчинки раптово захворів. Олеся лишається наодинці зі своїми переживаннями, аж поки новий учитель не пропонує учням вести шкільний блог, куди дівчина звіряє свої почуття. Так, крок за кроком, її життя набуває нових і зовсім неочікуваних барв.

Багряна, Анна. Вітрова гора : роман / А. Багряна ; іл. С. Музички. — Київ : «Наш формат», 2021. — 235 с. : іл. — (Серія "Фентезі").

Вони живуть поміж нас – вітри, онуки Стрибога. Завжди народжуються тут, на берегах Дніпра, зазвичай в одній родині – й дід передає онукові таємні знання та особливі вміння. Однак із Дейвом стається інакше: він народився в Канаді, тож мусить пройти непростий шлях, перш ніж осягнути своє прадавнє українське коріння. Проте вітрові млини на Дніпрових пагорбах манять хлопця, і цьому годі опиратися... Глибоке, світле і дуже актуальне українське фентезі; хоч і базоване на стародавній українській міфопоетиці та напрочуд сучасне.

Максименко, Олена. Пси, які приручають людей / О. Максименко ; іл. студії "сері/граф". — Київ : Портал, 2021. — 124 с. : іл.

Бути підлітками непросто. А бути підлітками в прифронтовому містечку на українському Сході року 2014-го… дуже-дуже непросто, але й цікаво! До одвічних викликів дружби і закоханості, ревнощів і внутрішніх страхів, самовираження і шкільних проблем додаються нові. Прийняти однокласника-переселенця, опанувати домедичну допомогу, пересидіти обстріл у підвалі, побачити смерть, урятувати життя. Відстоювати свою історію і свої цінності.

Вілсон, Джамія. Відчуй свою силу / Д. Вілсон ; пер. з англ. О. Оксенич ; іл. А. Піппінз. — Київ : Книголав, 2021. — 63 с. : іл.

Яскрава і надихаюча книжка-порадниця стане підтримкою для всіх дівчат, які перебувають на початку свого становлення, у період, коли вже не хочеться, щоб тебе вважали дитиною, у період перших протестів і заяв, першої закоханості, пошуку своїх орієнтирів. Вона допоможе встановити свої межі, впоратись зі страхами та невпевненістю, наважитися бути собою і, можливо, навіть змінити світ.

Ройз, Світлана. Ми до лікаря йдемо / С. Ройз ; іл. І. Черняк ; пер. Т. Стус. — Київ : Книголав, 2021. — [22] с. : іл. — (Серія "Дитяча полиця").

Ця корисна і пізнавальна книжка-практикум допоможе батькам та діткам підготуватись до першого візиту до поліклініки чи лікарні. Як здати аналізи, пройти процедури і щеплення? Як пояснити дитині, хто такі лікарі? Що зробити, щоб малюку не було страшно у стоматолога? А як переконати дитину приймати ліки?

Канаван, Томас. Я можу бути програмістом / К. Томас ; іл. К. Кір ; пер. з англ. Ю. Леонтієвої. — Харків : Vivat, 2021. — 63 с. : кол. іл. — (Серія "Щось цікаве". Серія "Я можу бути").

Допитливим дітлахам достоту цікаво, як працюють комп’ютер і застосунки на планшеті, чому код часом записується наче якийсь шифр, а не простий текст, а найголовніше — як самотужки що-небудь запрограмувати. Ця книжка дозволить їм відчути себе програмістами, адже, прочитавши її, вони точно знатимуть, що таке алгоритми, бінарний код, гіпертекст і блокове програмування.

Мартін, Клаудія. Я можу бути детективом / М. Клаудія ; іл. К. Кір ; пер. з англ. Ю. Леонтієвої. — Харків : Видавництво Vivat, 2021. — 63 с. : кол. іл. — (Серія "Щось цікаве"Серія. "Я можу бути").

Розкривати злочини за допомогою науки? Легко! Прочитавши цю книжку, маленькі детективи легко зможуть знайти відбитки пальців, дослідити ДНК в домашніх умовах, виготовити невидимі чорнила, а ще здобудуть цілий набір таємних знань, якими володіють справжні криміналісти. Уламки, бризки, тіні, шум — усе це приведе слідопитів до розгадки містичних явищ.

Завалій, Євгенія. Місія "Порятунок" : ведмеді / Є. Завалій ; намал. М. Шевченко. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 57 с. : кол. іл.

Маленьку ведмедицю Христю ловлять у лісі і змушують працювати в мандрівному цирку. Щоб Христя танцювала, її ставлять на гарячу платформу, тож вона змушена перебирати лапами під музику. Дресирувальник — жорстокий чоловік, він погрожує не дати ведмедиці їсти та часто б’є її. На щастя, до цирку приходять зоозахисники і звільняють тварин з жахливих умов. Христя потрапляє у притулок, де інші ведмеді, яких визволили з неволі, розповідають їй свої сумні історії.

Шатохін, Олександр. Найщасливіше левеня / О. Шатохін. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 41 с. : кол. іл.

У спекотній Африці живе Левеня, яке мріє бути музикантом. Але Тато-лев проти, адже вважає, що Левеня має стати царем звірів. А для цього мусить навчитися грізно гарчати, а не грати і співати. Невже Левеняті доведеться відмовитися від власної мрії?

Дорожовець, Олександра. Ліхтарники / О. Дорожовець ; іл. Є. Самойлова. - Київ : Наш формат, 2021. — 34 с. : кол. іл.

Кіт Мартин живе на околиці міста в старому дерев’яному будинку. Він дуже любить спостерігати за тим, що відбувається в нього за вікном, і засинати під розмірений танок кольорових вогників світлофора. Отак, спостерігаючи, одного разу він дізнається велику таємницю про те, хто наглядає за тим, щоб вогні горіли і в місті був лад.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Наші партнери