Нові книги червня 2022

Бралльє, Макс. Останні підлітки на Землі і Космічний Безмір. [Книга] 4 / Макс Бралльє та Дуглас Холгейт ; пер. з англ. А. О. Юрченко. — Харків : Видавництво "Ранок", 2021. — 269 с. : іл. — (Серія "Останні підлітки на Землі").

Перша зима після Апокаліпсиса. Для Джека і його приятелів наступає пора катапульти на санях, грандіозних снігових баталій та святкування Різдва. Але зимова казка стає моторошною, коли лиходійка вдирається на їхню територію. Які випробування чатують на друзів, та для втілення яких планів Іві Снарк знадобився Луїсвільський різак?

Дрюон, Моріс. Тісту-чудотворець / Моріс Дрюон ; пер. з фр. Маркіяна Якуб’яка ; худож. Леонід Коврига. — Львів : Видавництво "Апріорі", 2020. — 125 c. : іл. — (Літературна скарбничка).

Хлопчик Тісту живе щасливо. Його батьки дуже заможні люди. Синочка люблять понад усе на світі. Тато – власник гарматного заводу і мріє дати синові відповідну освіту, аби він потім став його наступником. Проте усе, до чого торкається хлопець пальцями, проростає квітками, розмаїтими рослинами. Врешті-решт квітки виявляються потужнішими від гармат. Щастя людини в іншому вимірі – в духовному багатстві.

Дьякова, Анастасія. Діти та батьки в інтернеті : путівник для безпечної подорожі / А. Дьякова, А. Касілова ; дизайн О. Йориш. — Харків : Юнісофт, 2021. — 255 с. — (Серія "Порадник підлітка").

Як зробити час дитини в інтернеті безпечним? Коли реєструватися в соцмережах? Що таке кібербулінг? Як захиститися від злочинців у мережі?.. Поговоримо на сторінках цієї книги про різні ризики й можливості для дітей у сучасному онлайн-середовищі.

Максимчук, Ольга. Срібний і червоний / Ольга Максимчук ; намал. Іва Михайлян. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 298 с. : іл. — (Світ у вулкані ; книга перша).

Марко і Сонька Бруми — звичайні третьокласники, які навіть не підозрюють, що незабаром у їхньому житті з’явиться великий білий птах. На його крилах вони помандрують у неймовірну пригоду. Це історія про великий двобій зі страшною Яммою — місцем, яке хоче знищити цей світ. Хто з персонажів виявиться зрадником? Три різні пригоди сплітаються в одну-єдину історію боротьби Добра і Зла тривалістю в тисячоліття.

Матіяш, Дзвінка. Мене звати Варвара / Дзвінка Матіяш ; іл. Мар'яни Микитюк. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 132 с. : кольорові іл.

Якщо у день святої Варвари зрізати і покласти у воду черешневу гілочку, на саме Різдво трапиться диво. І це справжня різдвяна магія у житті героїні повісті, адже з черешневою гілочкою пов’язана історія її народження, яку розповідає улюбленій доньці тато. Перед Різдвом Варвара нотує у щоденнику все, що дізнається про історію свого народження та своє доволі рідкісне ім’я, про загадкову біографію святої Варвари і дивовижну долю тезки дівчинки – київської меценатки Варвари Ханенко. І разом із розквітлою гілочкою черешні в життя Варвари приходять й інші дива та несподіванки…

Нільсен, Сьюзен. Усі ми з молекул / Сьюзін Нільсен ; пер. з англ. Ксенії Сокульської ; за ред. Ксенії Шпак. — Харків : Видавництво "Жорж", 2020. — 314 с. — (Серія "Художня література").

Тринадцятирічний Стюарт — обдарований підліток з мегарозвиненими розумовими здібностями, але в нього не все гаразд із соціальними навичками. Чотирнадцятирічна Ешлі — зірка шкільної тусовки з блискучою зовнішністю і геть не блискучими оцінками. Їхні світи ось-ось зіткнуться, адже Стюартів батько та мама Ешлі вирішують жити разом. Ешлі та Стюарт — цілковиті протилежності, але все ж таки в них є одна спільна риса: вони, як і всі, складаються з молекул.

Павловськи, Сара. Професії : оптимальний довідник для планування майбутнього / Сара Павловськи ; співавтори: Крістін Роулі та інші ; пер. Олександра Яворівська. — Київ : Брайт Букс, 2020. — 319 с. : кольорові іл.

Книжка точно допоможе тобі обрати саме твою професію, бо містить яскраву інфографіку й детальні описи кожної — кар’єрне зростання, перелік необхідних знань і вмінь, загальний аналіз галузі, рівень заробітку та ще багато всього.

Романишин, Романа. Куди і звідки / Романа Романишин та Андрій Лесів ; іл., графічне опрац. Романа Романишин та Андрій Лесів. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 55 с. : кольорові іл.

Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху.

Сафон, Карлос Руїс. Опівнічний палац / Карлос Руїс Сафон ; пер. з іспан. Ігоря Оржицького ; дизайнер обкл. Іван Дубровський. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. — 299 с.

У жахливій пожежі загинуло кілька сотень дітей. Тоді вогняний привид затято розшукував близнят Бена і Шері. Їх урятував лейтенант Пік ціною власного життя. Минуло шістнадцять років, і демон знову з’явився в місті. Над братом і сестрою нависає смертельна небезпека. Що він таке і що йому від них потрібно? Щоб розгадати цю загадку, близнята мають повернутися до початку. Та спроба розворушити минуле обернеться на жорстоке відкриття, яке приголомшить їх обох...

Сім святкових бажань : підслухано та записано від Ісландії до Китаю / упоряд. Ольга Ткаченко ; іл. Юлія Веретельник. — Харків : Читаріум, 2021. — 126 с.

Існують книги, які здатні стати справжнім душевним символом зимових свят. Ми підслухали, як справляють зимові свята дітлахи з різних куточків світу, чого бажають та від кого отримують подарунки. Їх чарівні пригоди та теплі родинні історії переповіли для вас провідні українські дитячі письменники, а втілили найяскравіші ілюстратори.

Труїт, Труді. Таємниця "Туманності" / Труді Труїт ; пер. з англ. Ганни Яновської ; за ред. Романа Трифонова. — Харків : Видавництво "Жорж", 2021. — 206 с.

Небезпечні пригоди, висока мета й надзвичайна місія чекають на 12-річного Круса Коронадо, який залишає свою домівку на Гаваях і вступає до престижної Академії дослідників. Разом із 23 однокласниками він вирушить у навколосвітню подорож, в ході якої найкращі викладачі готують нове покоління видатних дослідників світу. Щойно прибувши до Академії, він виявляє: минуле його сім’ї пов’язане з таємничою організацією, яка може загрожувати його майбутньому. Крус мусить шукати відповідь на дуже важливе питання: хто полює на нього… і чому?

Труїт, Труді. Перо кречета / Труді Труїт ; пер. з англ. Ганни Яновської ; за ред. Романа Трифонова. — Харків : Видавництво "Жорж", 2021. — 207 с.

Крус Коронадо разом з іншими учнями Академії дослідників вирушає в навчальну подорож на пароплаві «Оріон». Керування підводним човном, порятунок китів, тестування найновіших розробок учених — про такі практичні заняття можна тільки мріяти! Проте для Круса головне завдання в цій подорожі — пошук фрагмента формули, яку винайшла його мама. Він мусить розгадати зашифровану підказку і вирушити до берегів Норвегії та Ісландії, де на нього чекають не тільки нові відкриття, але й небезпеки...

Утник-Стругала, Моніка. Коли настає ніч : що відбувається, поки ми спимо / Моніка Утник-Стругала ; обкл., іл. Малгося Пьонтковська ; пер. з пол. Віта Шеремета. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 63 с.

Коли настає ніч, ми засинаємо і бачимо кольорові сни. Але що відбувається з нами і довкола нас, поки ми спимо? Ніч – дивовижна пора, в часі якої наш біологічний годинник перелаштовує людський організм для відпочинку та змушує людський мозок працювати по-іншому. А ще коли ми засинаємо, в іншій частині земної півкулі починається день, а в деяких місцинах — ніч може тривати кілька місяців. Насправді, коли ми спимо, довкола вирує життя: серед людей, тварин і також десь високо – у нічному небі.

Фалькович, Григорій. Пароплави і кити / Григорій Фалькович ; іл. Яни Гранковської та Ростислава Попського. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 33 с.

Це книжка нових і найновіших віршів класика сучасної української дитячої літератури Григорія Фальковича. Яке щастя, десь поряд з нами живе і активно творить цей неймовірний поет — мудрець, дотепник, жартівник і ніжний лірик, чиї дивовижні вірші запам’ятовуються майже з першого прочитання! Проілюстрували книжку двоє блискучих молодих митців — Яна Гранковська та Ростислав Попський.

Фішу, Бертран. Ненудна наука : для тих, кому від 7 до 107 років / Бертран Фішу, Марк Бейні ; іл. Паскаля Леметра ; пер. Олени Ларікової. — Харків : Видавництво Vivat, 2021. — 84 с. — (Серія "Енциклопедії").

Ця дивовижна книжка дасть відповіді на безліч складних питань із багатьох галузей науки: астрономії, фізики, природничих наук, технологій, історії... Відповіді й роз’яснення, створені журналістами-науковцями, подано простою мовою, цікаво й дотепно. А смішні ілюстрації не дадуть занудьгувати.

Форнасарі, Елеонора. Здолай булінг разом із героями казок / Елеонора Форнасарі ; пер. з англ. Алли Ващук ; іл. Давід Орту. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. — 63 с.

Ви точно впізнаєте цих дванадцятьох відомих лиходіїв-булерів із відомих казок: зведених сестер з казки про Попелюшку, Людожера з казки про Хлопчика-Мізинчика, Королеву-мачуху з казки про Білосніжку та інших. Іноді заздрісні чаклунки, люті велетні та страшні вовки не надто відрізняються від булерів, яких ти можеш зустріти у школі, в парку, на футбольному полі чи в інтернеті. Дізнавайся, якими різними бувають булери і навчися давати їм відсіч. А часом буває так, що й самі булери потребують допомоги.

Ціллат, Антьє. Брехуни, гайда сюди! / Антьє Ціллат ; худож. Ян Бірк ; пер. з нім. Єлени Даскал. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 136 с.

Чемпіон з-поміж усіх детективів Флечер, який постійно полює за химерними злочинцями й повсякчас потрапляє в різні халепи, знову в дії. Цього разу детектив Флечер потрапляє на щотижневий базар. А там — хто б сумнівався! — першокласний ніснишпорка знову чує смердюче діло. Серед білого дня крадуть гаманці! Обурені люди намагаються знайти злочинців, а Флечер тим часом нападає на слід підозрілого продавця диво-пасти. Начувайтеся, шахраї, адже майстер-детектив і смердогармата напоготові!

Чаклун, Олег. Усі пригоди Синтії / Олег Чаклун ; іл. Тараса Сусака й Маргарити Кабелькової. — Харків : Видавництво Vivat, 2020. — 124 с.

Хто сказав, що принцеси мають бути чемними й скромними? Синтія, дочка Геніального Короля, здатна запустити світловий комп’ютер, розгадати таємниці віртуальної реальності, відкрити старанно замаскований портал і розібратися в надновітніх технологіях. І хтозна, можливо, саме їй під силу врятувати від нещастя цілий світ і розплутати найскладнішу загадку, яка не скорилася навіть дорослим.

Чехова, Сімона. Бджоляр Йожко / написала та проіл. Сімона Чехова ; пер. зі словацької Лідія Хода. — Львів : Видавництво "Апріорі", 2021. — 56 с.

У пустій долині, де нічого не було і ніщо не росло, жив самотній Йожко. Він часто сумував. Але одного ранку за хатинкою на нього чекав сюрприз. Приблудний бджолиний рій шукав нове помешкання. Йожко зрадів новим сусідкам і дізнався, наскільки це прекрасно, коли є про кого піклуватися. І як важливо почати із себе, якщо ми прагнемо змінити щось на краще

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016