Арт-майстер-клас на тему… кохання

Зображення для новини 'Арт-майстер-клас на тему… кохання'

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання до нас завітали працівники шкільних бібліотек Львова, для яких Юлія Соколова спільно зі своїм літературним театром «Маска» і вчителями та учнями музичної школи №1 ім. Анатолія Кос-Анатольського провели майстер-клас «Мистецькі варіації на тему кохання».

Музичні номери, вірші, сценки - уривки з вистав – складали калейдоскоп прикладів того, як цікаво і неординарно можна проводити масові заходи. Найбільше оплесків зірвали юні актори літературного театру «Маска» (художній керівник – Юлія Соколова), які представили уривки з вистав цього театру «Маленький принц», «За двома зайцями», «Дон Жуан».

Арт-колаж «Мистецькі варіації на тему кохання» можна також назвати маленьким творчим звітом літературного театру «Маска» за кілька останніх років, адже презентовані уривки – з вистав, які з’явилися у репертуарі театру не так давно.

Наші гості - бібліотекарі шкільних бібліотек – залишали нашу бібліотеку, натхнені новими ідеями щодо урізноманітнення своєї масової роботи, а юні актори і музиканти отримали масу позитивних емоцій від вдячної слухацько-глядацької аудиторії…

Учасники МаскиЮлія Соколова розпочинає арт-колажДон ЖуанДон Жуан і його дамиМаленький принц підливає ТрояндуПроня ПрокопівнаГерда і КайДжульєтта розмовляє зі своєю мамою

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»