Новини

Зображення для новини 'Неділя у

Неділя у "Майстерні ЧЗ"

Опубліковано 12 березня 2018 о 20:29
Якщо на вашому портфелику красується такий веселий та кольоровий брелочок із фетру - успіх у школі вам гарантовано! 
Зображення для новини 'Креативні handmade-ідеї'

Креативні handmade-ідеї

Опубліковано 26 лютого 2018 о 13:52

Як, здавалося б, непотрібну річ перетворити на прикрасу інтер'єру? Старі диски, використані корки, обрізки шнура, мушлі, клей, а ще - творча уява та веселе товариство - і ось Вам результат. Не дарма ж ми - ЕкоБібліотека!

Зображення для новини 'Ідеї для використання старих CD-дисків'

Ідеї для використання старих CD-дисків

Опубліковано 20 жовтня 2017 о 06:08

Ви не знаєте, куди подіти старі диски? Розмалюйте їх акриловими фарбами - так, як це зробили ми! Ось Вам і підставка під горнятко, і картинка, і оригінальний подарунок.

Зображення для новини '

Читання надихає творити. Влітку у бібліотеці був справжній майданчик для хенд-мейду.  Варто нагадати, що в червні запрацювала "Майстерня Ч.З. (Чудеса Залюбки), яка стала "наступницею" оригамі-студії "Паперові дива". І цього літа ми займалися в Майстерні не лише по неділях, а щоденно. Малювали, ліпили, клеїли, витинали, вишивали... словом - творили чудеса залюбки! І продовжуємо їх творити. Хочемо проілюструвати сказане авторськими роботами наших читачів. Отож, переглядайте, насолоджуйтеся й надихайтеся!

Зображення для новини 'Як без вишні – не садок, так без маку – не вінок'

Правда ж, гарні віночки робили ми на "Майстерні ЧЗ"? А всього лиш: смужка картону, квадратики кольорового паперу та бажання творити. Ото вже буде у чому святкувати Івана Купала!

Зображення для новини 'Паперові нарциси'

Паперові нарциси

Опубліковано 24 квітня 2017 о 08:53

Чого ми ще не робили під час канікул? Ну хіба що квітів - гарних весняних нарцисів. Квіточка до квіточки - і букетик для мами готовий!

Зображення для новини 'Ну, дуже веселі окуляри!'

Ну, дуже веселі окуляри!

Опубліковано 13 червня 2016 о 07:11

Гадаєте, це - жарт? Ні! Ми справді на занятті студії "Паперові дива" робили кумедні, смішні, казкові окуляри.

Зображення для новини 'У передчутті свята...'

У передчутті свята...

Опубліковано 11 квітня 2016 о 11:46

Хоча до найсвітлішого християнського свята - Воскресіння Христового - ще три тижні, але наші юні умільці уже готуються до нього. Під керівництвом наставниці Оксани Федевич на занятті оригамі-студії "Паперові дива" діти з батьками і бабусями виготовляли таких от симпатичних і життєрадісних пасхальних курчат. Погляньте, хіба не диво?

Зображення для новини 'Весняний настрій з паперовими квітами'

Весняний настрій з паперовими квітами

Опубліковано 16 березня 2016 о 13:59

На черговому занятті оригамі-студії "Паперові дива" наші юні умільці виготовляли зі спеціального паперу квіти. Кожен зробив кілька квіточок, одну з яких залишив у подарунок бібліотеці. З цих подарованих квітів вийшов такий от чудовий весняний букет, який прикрашає коридор перед читальним залом і створює усім весняний настрій у досить холодну, майже зимову погоду.

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»