За ініціативи УБА Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек <<Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування>>

За ініціативи УБА Комітет з питань культури і духовності провів 2 квітня ц.р. експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування»:  

Читайте інформацію на сайті ПСП: 

http://pdp.org.ua/component/content/article/1-latest-news/2768--l-r

http://rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/74850.html

Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування»

Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування» (вул. Садова, 3-а, к. 620).

Захід організовано за спільної ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Комітету з питань культури і духовності за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ.

До участі запрошені народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, громадські організації тощо.

Вхід за картками акредитації

Наші партнери