Нові книги квітня 2017

Опубліковано 04.04.2017 10:42

1. Була, Оксана. Зубр шукає гніздо / О. Була. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 33 с. : іл.

«Зубр шукає гніздо» - це тепла й зворушлива історія від Оксани Були і перша книжка з серії оповідок про мешканців лісу. Тут ви дізнаєтеся не тільки про звичайних тварин, а й про дивовижних туконі, які порядкують усіма важливими справами в лісі.


2. Винничук, Юрій. Метелик вивчає життя : казка / Ю. Винничук ; іл. Ю. Пилипчатіної. - Харків : Бібколектор, 2016. - 24 c. : іл

Це п'ята книжка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків - Гоплі та Піплі. До садочка, де відпочивали чеберяйчики, залетів великий метелик. Він щойно народився і вирішив якомога швидше вивчити життя, адже він - метелик-одноденка. Чому сонце кругле, не квадратне? Чому небо блакитне, а не зелене, як трава? Чому, коли нюхати квіти, завжди крутить у носі?.. Чи знайшли чеберяйчики відповіді на метеликові запитання і які пригоди сталися з ними потім, дізнаєтеся із книжки відомого українського письменника Юрія Винничука.


3. Жаб'є, Жак. Баранцеві сниться лука / Ж. Жаб'є ; іл. О. Кваші. - Львів : Апріорі, 2015. - 31 с. : іл.

Книга дитячих віршів «Баранцеві сниться лука» - це творчий доробок художниці Олі Кваші та дитячого поета Жака Жаб’є. Світлі, теплі вірші автора сповнені запахів, звуків, повіву вітру. «Коли Ви довго не могли заснути і рахували баранців, чи уявляли Ви, що може снитися баранцеві? Ні?.. Тоді приходьте у призначені час і місце, і Вам про це повідає письменник Жак Жаб’є.


4. Поттер, Беатрікс. Кролик Петрик та інші історії : повне зібрання казок / Б. Поттер ; пер. з англ. О. О'Лір. - Львів : Астролябія, 2016. - 351 с. : іл.

У цьому виданні зібрано 23 книжечки Беатрікс Поттер, які були видані ще за життя видатної англійки. Кролик Петрик, його двоюрідний братик Веня Вухань, білченя Горішок, жабеня Ярема Рибалка, качка-калюжниця Джемка… Ці та інші персонажі казок Беатрікс Поттер вже давно стали улюбленими книжковими героями дітей усього світу. Рідкісна спостережливість і багата уява авторки дали їй змогу створити напрочуд вдало стилізовані й зворушливі образи звірят. Її маленькі герої не завжди слухаються старших, часто-густо потрапляють у різні халепи - і все-таки щасливо з них виплутуються, часом вирушають у мандри і, безперечно, мудрішають, - а деякі, переходячи з казки в казку, дорослішають і створюють власні родини.


5. Стрековська-Заремба, Малгожата. Філіпек і весела сімейка / М. Стрековська-Заремба ; пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк. - Харків : Школа, 2016. - 159 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Кумедні історії про веселого бешкетника Філіпека та його друзів потішать як дітей, так і дорослих. Створила цього чудового персонажа польська письменниця Малгожата Стрековська-Заремба. Її родзинка — здатність у яскравій манері та з витонченим гумором розкривати злободенні теми, цікаві дітлахам, та навіть змушувати батьків переосмислювати власну поведінку.


6. Стрековська-Заремба, Малгожата. Філіпек і дівчатка / М. Стрековська-Заремба ; пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк. - Харків : Школа, 2016. - 143 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Кмітливий Філіпек та його нерозлучні друзяки виявляють, що дівчата мають велетенський вплив на їхнє життя. Адже саме вони роблять геть нестерпним хлопчаче буття: то у змаганні виграють, то найочікуваніший футбольний матч зіпсують, а що робить із хлопцями закоханість - годі й казати. Боротьба за рівність і справедливість у хлопчачо-дівчачих взаєминах обертається для малого розумника і його друзів новими цікавими пригодами.


7. Стрековська-Заремба, Малгожата. Філіпек і шалені канікули / М. Стрековська-Заремба ; пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк. - Харків : Школа, 2016. - 143 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Канікули падають на родину маленького школяра Філіпека, як грім серед ясного неба. На бешкетника чекає дуже насичена «програма»: викриття шпигуна, поїздка з дідусем у санаторій для літніх людей, спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власною тіткою, подушкова вечірка та ще чимало розваг. Бешкетник уміє розважити себе сам, та й усіх довкола!


8. Стрековська-Заремба, Малгожата. Філіпек і шкільні витівки / М. Стрековська-Заремба ; пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк . - Харків : Школа, 2016. - 158 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Нові кумедні історії зі шкільного життя веселого бешкетника Філіпека Вужека, що вважає себе розумною, розважливою і чемною дитиною. Але чи так просто потрапити до школи «недозрілому хлопчику, що може швидко нахапатися комплексів» на фоні вихованих і талановитих дітей. Рішення за шкільним педагогом. Звичайно ж, на непосидючого хлопчика, що не вміє тримати язика за зубами, чекає багато неприємностей в школі, але його також чекають нові друзі, нові веселі пригоди та розваги.


9. Чаклун, Олег. Мікробот : казки / О. Чаклун ; намал. Я. Любарська. - Київ : Фонтан казок, 2016. - 56 с. : іл. - (Добра фантастика).

Маленький робот Мікробот понад усе полюбляє гратися у хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів — таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грав. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися… Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.


Архів

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Наші партнери