Нові книги червня 2017

Опубліковано 14.06.2017 16:04

1. Автомобілі : енциклопедія / Д. Шаповалов. - Харків : Юнісофт, 2016. - 64 с.

Приваблива яскрава енциклопедія, від якої маленькі шанувальники автомобілів не зможуть відвести очей. Це чудова пізнавальна книга для наймолодших дослідників із доступним викладом, майстерними ілюстраціями, захопливими розповідями і цікавими фактами.


2. Касдепке, Ґжеґож. Велика книга почуттів / Ґ. Касдепке ; пер. з пол. Я. Івченко ; худож. М. Пивоварський. - Львів : Урбіно, 2016. - 253 с. : іл.

Це збірка кумедних оповідань про пані Мілку, особливу виховательку, клоуна із лялькового театру й дітлахів із дитячого садочка, яких ви обов’язково полюбите. А ще ви знайдете історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, страх, чесність, повагу і сміливість. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.


3. Метцмаєр, Катаріна. Котяча банда = La bande des matous : пер. с англ. / К. Метцмаєр ; іл. Г. Мабіра. - Харків : Віват, 2016. - 25 с. : іл. - (Акварель).

Захоплива історія про величезне місто, у якому живе справжня котяча банда. Вирушаючи на пошуки смаколиків, дорослі коти потрапляють до підступної пастки. Хто ж допоможе хвостатій компанії? Смішні ілюстрації роблять котячі пригоди ще цікавішими!


4. Пилипенко, Ольга. Дуже чемний Лемур. Захоплива школа етикету / О. Пилипенко ; худож. О. Курдюмова. - Харків : Віват, 2016. - 79 с. : іл. - (Мрійники).

Живе собі у джунглях звичайнісінький, як на перший погляд, лемур-малюк. Але є в нього одна особливість – обов’язково потрапляти у халепу. Хай там як, але цей малюк уміє вийти із непростої ситуації і зробити висновки.


5. Стус, Таня. Їжак Вільгельм / Т. Стус ; іл. А. І. Сарвіра. - Харків : Vivat, 2016. - 31 c. : іл. - (Маленьке диво).

Ця книжечка про їжачка, який хоче знати, - з чого починається світло, де береться темрява і куди ховається Сонце. "Їжак Вільгельм" - це спроба показати батькам, якими важливими для дітей є свобода самовираження, спонукання до віри у свої сили, і як важливо не перешкоджати дитячим мріям, потребам і схильностям.


6. Техніка в деталях : енциклопедія : [пер. з англ.]. - Київ : Махаон-Україна, 2016. - 159 с. : іл.

Ця унікальна енциклопедія розповість про найрізноманітнішу сучасну техніку.


7. Шпортько, Оксана. Мандаринчик і його рецепт щастя = A little Mandarian and its recipe for happiness / О. Шпортько ; іл. М. Микитюк ; пер. на англ. мову Ian McEwan, Chris Meaton. - Київ : Самміт-Книга, 2016. - 31 с. : іл.

«Мандаринчик і його рецепт щастя» - збірка із п’яти казок, кожна з яких допомагає віднайти свій рецепт щастя. У казках ви знайдете любов, працю, натхнення, спілкування і пошук щастя.


Архів

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Наші партнери