Нові книги березня 2017

Опубліковано 21.03.2017 15:45

1. Дерманський, Сашко. Маляка - принцеса Драконії / С. Дерманський. - Вінниця : Теза, 2015. - 156 c. : іл.

Якщо десь у світі є дракони, і якщо є бодай одненька принцеса, вони обов’язково зустрінуться. Навіть якщо дракони не дуже вірять у принцес, а принцеса, щиро кажучи, не зовсім принцеса, а тільки мріє нею стати, вони все одно зустрінуться. Бо такі вже закони природи... Ця історія про двох друзів драконів ДраҐо і Пиптика, які вирушили на пошуки справжньої принцеси. Пригоди дракончиків насичені шкільними жартами, каламбурами, веселими вставками-віршиками. Сама принцеса Маляка з’являється наприкінці історії, та й, щиро кажучи, не зовсім вона принцеса, а тільки хоче нею стати. Зрештою кожний отримує те, чого шукав: дракони – принцесу для правдивості навчального процесу і практики в її проковтуванні, а Маляка – королівський титул і увагу, про яку мріяла.


2. Дерманський, Сашко. Маляка і Навіжений дракон / С. Дерманський. - Вінниця : Теза, 2016. - 157 c. : іл.

Що ти зможеш заподіяти велетенському Навіженому драконові, який… ковтає бабусь? От і Маляка не знала, що їй робити. Як рятувати Малячину бабусю від Навіженого дракона? Тільки з друзями — Драґо і Пиптиком. Але чи встигнуть?


3. Лущевська, Оксана. Синя парасоля / О. Лущевська. - Чернівці : Чорні вівці, 2016. - 35 с. : іл.

Коли дощ – добре читати казки. І він швидко мине. Ти й не помітиш! А казка триватиме. Нова книга Оксани Лущевської складена з п’яти коротких дощових історій, кожна з яких надихає на день без дощу – з книгами, корабликами і вітрячками, велосипедом і татом, який повертається. І з синьою парасолею, яка знає про мрії доні. І про мамині – теж.


4. Пилипенко, Ольга. Байки діточкам про Коська-домовичка : школа безпеки для малюків / О. Пилипенко. - Харків : Vivat, 2016. - 79 с. : іл. - (Мрійники).

Домовичок Кося обожнює бешкетувати, тому часто потрапляє в небезпечні ситуації, але завжди знаходить вихід, а заразом складає правила безпечної поведінки для дітей.


5. Плат, Сільвія. Кухня пані Вишеньки = Mrs Cherry's Kitchen / С. Плат, Сільвія ; пер. з англ. К. Міхаліцина. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 36 с. : іл.

Якось помічники пані Вишеньки захотіли помінятися своїми ролями на кухні. Міксер і Духовка надумали прасувати, Праска — пекти вафлі, Пралька — бісквіт, а Кавоварка прагнула скуштувати морозива… І маленькі домовички, які пильнують лад у кухні пані Вишеньки, дозволили кухонним мешканцям виконувати не свою роботу. Але чи впораються вони з нею?..


6. Альґара, Алехандро. Мурахи / А. Альґара, Д. Говарт ; пер. з англ. Т. Будної. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан : Gemser, 2013. - 35 с. : іл. - (Пізнаю світ).

Ця книга про милих комашок мурах – працьовитих і самовідданих, їх величезну сім'ю: мураху-королеву, літаючих мурах, мурах-солдатів… А чи знаєте ви, що мурахи можуть вирощувати рослин, розводити «дійних корівок» і воювати із своїми сусідами? Про усе це і багато інших цікавих фактів ви дізнаєтеся із книги. Обережно, не наступайте на цих комах!


7. Венінгер, Брігітте. На добраніч, Норі = Gute Nacht, Nori : для читання дорослими дітям / Б. Венінгер ; іл. Ю. Йонецу. - Київ : Рабарбар, 2016. - [28] с. : іл.

Ця чудова казка для діток, яких не так просто вкласти у ліжечко. Маленьке кошенятко Норі ніяк не могло заснути, постійно переверталося з боку на бік, але це анітрохи не допомагало, врешті-решт вискочило із ліжка й вирушило до друзів. А що трапилося далі, пропоную вам дізнатися із цієї книжки.


8. Ґордер, Юстейн. Донька директора цирку / Ю. Ґордер ; пер. з норв. Н. Іваничук. - Львів : Літопис, 2016. - 210 с.

«Донька директора цирку» – роман відомого норвезького письменника Юстейна Ґордера, автора бестселера «Світ Софії». Ця книга має дві частини: перша присвячена сюжетам, що їх Петтер Павук продає своїм клієнтам, а друга – темі, як ці тексти впливають на людське життя, чи можуть вони змінювати його, структурувати наше майбутнє. Називаючи себе Павуком, головний герой створює унікальну мережу, але чи не потрапить він сам у сітку, зіткану з неоднозначних переконань?


9. Касдепке, Ґжеґож. Бон чи тон, або гарні манери для дітей = Bon czy ton. Savoir- vivre dla dzieci. : [для мол. шк. в.] / Ґ. Касдепке ; пер. з пол. Я. Івченко. - Львів : Урбіно, 2016. - 149 с. : іл.

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає «гарні манери». А їх, поза всяким сумнівом, краще мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку, але є такі, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або... із цієї книжки. Тож, якщо ви вивчите, про що «говорять» столові прибори – тоді вас точно можна буде брати навіть на прийом до самої королеви. Читайте цю книжку - і переконаєтеся: мати гарні манери анітрохи не складно.


10. Ририх, Катаржина. Про Стівена Гокінга, Чорну Діру та Мишей-Під-Підлогою : повість / К. Ририх ; пер. з пол. Б. Антоняк. - Львів : Урбіно, 2016. - 159 с. : іл.

Це повість про звичайне життя підлітків, яке, як завжди, крутиться у трикутнику школи-сім’ї-друзів. Про що ж історія? У маленькому польському містечку живе 9-річний хлопчина Пйотрек. Але його нечасто називають по імені, і коли такі винятки трапляються, він спершу озирається навколо, а тоді розуміє, що кличуть саме його. У Пйотрека є брат Стефан, прототип Стівена Гокінга. Стефан не марнує часу: багато читає, роздумує, робить крутезні винаходи. Він і молодшого брата ангажує більше думати, розповідає йому цікаві історії. Ця повість не повчальна, а лише показує варіанти, як можна заповнювати свій час, як бути крутим через знання, як сприймати людей з особливими потребами, як взагалі сприймати людей дивакуватої зовнішності, як не узалежнюватися від інших, а проживати своє життя.


Архів

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Наші партнери