Новини проекту

Бережіть свою свободу

16.11.2017 12:32

Соціальні теми не менш важливі для школярів, аніж навчальні, особливо, якщо вони стосуються особистої безпеки та безпеки їхніх близьких. Про таку важливу проблему, як сучасне рабство та торгівля людьми з учнями СШ№62 розмовляли учасники проекту "Свобода для кожного".

Читати далі

Протидіємо торгівлі людьми

10.11.2017 17:40

Учасники проекту "Свобода для кожного" в рамках міжнародної програми Future Problem Solving Program International підготували виставку на важливу соціальну тему. До Вашої уваги історії постраждалих від сучасного рабства, бо ж метою проекту є попередити про цю небезпеку якнайбільше людей і в майбутньому зменшити масштаби проблеми. Побачити виставку Ви можете в інтернет-центрі нашої бібліотеки.

Читати далі

"Обізнаний - значить озброєний"

31.10.2017 12:10

Учасники міжнародної програми FPSPI  вчаться інформувати людей про те, як не потрапити в рабство.  В якому настрої людина здатна краще оцінювати ситуацію і думати, де хоче працювати і що знає про омріяну країну - психолог Наталія Добровольська провела цікавий і корисний тренінг. 

Читати далі

Старші школярі - про соціальні проблеми сучасності

04.10.2017 12:54

"Свобода для кожного" - з такою назвою стартував проект наших читачів-учасників міжнародної програми Future Problem Solving Program International (FPSPI). Програма націлена на розвиток критичного мислення підлітків. Українські школярі вперше беруть участь у FPSPI, а обрали проблему торгівлі людьми, щоб попередити про цю небезпеку якнайбільше людей і в майбутньому зменшити її масштаби. 

 

Читати далі

Діти про недитячі проблеми

04.10.2017 12:52

"Як не потрапити в рабство? Це про що?", – спитаєте ви. Мабуть, здивуєтеся, але у світі в рабстві сьогодні перебуває … понад 40 мільйонів осіб! Торгівля людьми не має географічних кордонів, вона існує серед усіх рас, класів та елегій. Загалом, за прибутковістю цей вид злочину – на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

Читати далі

Freedom for everyone!

18.09.2017 11:40

Міжнародна програма Future Problem Solving Program International працюємо далі. У нас вже є назва, план дій, перші завдання і багато ідей. Freedom for everyone!

Читати далі

Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

12.09.2017 11:42

Група молоді, що долучилась до проекту від Міжнародної програми Future Problem Solving Program International, зустрілась у Львівській обласній бібліотеці для дітей . Перші проблеми, обговорення, дискусії та бажання змінити світ! Робота кипить) Бажаємо успіху у досягнені мети!

Читати далі

Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

08.09.2017 11:34

Міжнародна програма Future Problem Solving Program International націлена на розвиток критичного мислення підлітків, що в майбутньому допоможе боротися зі суспільними проблемами. Відтепер і українські школярі долучилися до неї, і нещодавно у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбулася перша зустріч у рамках програми. Отже, роботу розпочато! Майбутні проблеми треба починати вирішувати вже сьогодні.

Читати далі
Наші партнери