Лист міському голові міста Львова п.Андрію Садовому

Міському голові міста Львова
п.Андрію Садовому

Шановний Андріє Івановичу!

До вас звертаються мешканці міста Лева, нашого з Вами міста, в якому ми всі разом живемо, працюємо і вчимося і яке всі ми дуже любимо.

Ми навчаємось у 8-му класі львівської школи №37, багато читаємо, всі є читачами Львівської обласної бібліотеки для дітей. І ось сьогодні, під час відкриття нового проекту бібліотеки – літературно – туристичної ініціативи «Леотека», ми побували на презентації чудової книжки Юрія Гайди «Леви Львова». (Книга – супер! Обов`язково прочитайте!)

На сторінках книги ми побачили й свою школу по вул.Личаківській 38, на який є герб Львова, але цей герб знаходиться в напівзруйнованому стані!  В книзі так і написано: «Залишки герба Львова на атику будинку»!

Ми не можемо стояти осторонь, адже це наша школа, наше місто і наш герб! Тому ми розпочинаємо акцію спасіння нашого лева, все, що зможемо заробити і зробити власноруч – ми віддамо на реставрацію цієї пам`ятки.

Ми багато років ходили поруч з цією пам`яткою, навіть не помічаючи її стану, але книга відкрила нам очі. Нам соромно і боляче і тому ми звертаємось і до Вас, шановний Андріє Івановичу, з проханням про допомогу. Допоможіть врятувати герб нашого міста! Закликаємо долучитися також всіх львів`ян, кому не байдужа доля нашого найкращого в світі міста та його кам`яних хоронителів – левів.

«Гляньте – які вони різні,

в яких чудових кам`яних піснях

наших предків вони дивляться на нас –

і часто мовчки дорікають:

збережіть і врятуйте нас!

ДОЛУЧАЙТЕСЬ»


З повагою, учні 8 класу ЗОШ №37 м.Львова:
Наші партнери