Будинки з ніжними іменами

Усі ми звикли називати один одного по імені. Усі ми проживаємо за певною адресою: вулиця, будинок, квартира… А що ми знаємо про імена… будинків?

Учні восьмого класу СШ №10, які завітали до нашої бібліотеки на зустріч з авторами книжки «Ім’я будинку та інші написи» Ксенією Бородін та Іванною Гонак відтепер знатимуть чимало. Ксенія та Іванна – викладачі Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП, які надзвичайно люблять рідне місто, а тому вирішили дослідити маловідомі написи на житлових будинках.

Зустріч пройшла у рамках проекту нашої бібліотеки «Леотека» і була не лише презентацією цікавої і пізнавальної книги, але й віртуальною мандрівкою по найцікавішим місцям нашого міста. Присутні пройшли своєрідний квест, відгадуючи і припускаючи, у яких місцях і де можуть знаходитися написи.

Книга «Ім’я будинку та інші написи» - особливий путівник у світ польських довоєнних написів, що збереглися на житлових будинках сучасного Львова. Назви вілл, підписи архітекторів і скульпторів, щоденні звернення до Святих і до співмешканців – ось далеко не повний перелік охоплених тем. Видання проілюстровано цікавими фотодокументами. А у наших читачів після цікавої зустрічі виникло бажання детально дослідити будинок, у якому живе кожен з нас. А раптом і на ньому є досі не відомі нам написи?

Наші партнери