Вимушені переселенці відкривають для себе красу й неповторність Львівщини

У рамках проекту нашої бібліотеки "Ковчег-2" відбулася мандрівка "День традицій" для дітей та їхніх батьків, які переселилися до Львова з Криму та Сходу країни через збройну агресію Росії. 

Завдяки підтримці туроператора "Відвідай" цей недільний день надовго закарбується у пам'яті наших читачів. Першим пунктом зупинки була легендарна Гавареччина, де наші екскурсанти не лише оглянули унікальну чорну кераміку, але й мали змогу самим отримати ази гончарного мистецтва, взявши участь у майстер-класі.

В Олеському замку було не менше вражень і емоцій, адже, крім цікавої екскурсії про героїчну історію замку, наші читачі отримали грамоти про те, що галицькі землі і Олеський замок - їх власність. 

А під час обіду у старовинному кафе деякі батьки, аби остаточно зануритися в атмосферу минулих століть, взяли напрокат для своїх діток вишукані костюми. 

Задоволеними лишилися усі учасники екскурсії і вже з нетерпінням чекають нових заходів та екскурсій, а відтак, ще з більшою охотою відвідуватимуть нашу бібліотеку, яка дарує маленьке диво тим, хто найбільше цього потребує.

Наші партнери