Пригода Пухнастика

Пригода Пухнастика

Зайченятко Пухнастик та його мама довго гуляли по лісу. Стомившись, мама прилягла трошки перепочити, а зайченятко, скориставшись її втомою, вирішило продовжити прогулянку самостійно. Пухнастика зачарувала краса природи, краса рідного лісу, і він все далі і далі заглиблювався у зелені хащі і віддалявся від мами.

Спів пташок, тріпотіння листочків на деревах, теплі сонячні промінчики, які обігрівали його своїм теплом, відчуття свободи, наповнювало його серденько задоволенням і захоплюючою радістю. Він стрибав і стрибав, все далі, далі і далі…

Потім Пухнастик присів на хвильку під ялиночкою, щоб трошки відпочили його ніжки, і, під впливом нових вражень і почуттів, задрімав. Йому наснилась мама, яка з любов`ю турбувалась про свого сина, оберігала, захищала і годувала його.

Раптом він прокинувся один серед лісу і йому стало страшно. Ліс перестав бути для нього гарним, почало темніти. Сонце почало сідати і вже не було таким теплим та яскравим. Пухнастик відчув голод і спрагу. Його маленькі швидкі ніжки стали важкими і неслухняними. Йому, як ніколи, захотілось до мами.

Він почав бігати і кликати маму. І тут раптом до нього долинув знайомий мамин голос. Поміж дерев він побачив стривожено маму, яка бігла до нього. І Пухнастик зрозумів, що більше він ніколи не буде шукати пригод на свої довги вушка і завжди буде слухатись мами.

Обнявшись, щасливі мама і синочок разом вирушили додому.

 

Старий Самбір, Самбір, Кам`янка Бузька,

Миколаїв, Дрогобич (район)

 

Наші партнери