Новини

Координатори проекту відвідують Публічну Гімназію ім. Яна Павла ІІ міста Свйонтки, Польща.

09.11.2017 16:43

Стаття про візит працівників Львівської обласної бібліотеки для дітей в рамках міжнародного онлайн проекту "Ми українці. Я і ти!" до Публічної Гімназії ім. Яна Павла ІІ міста Свйонтки, Польща, на сайті гамназії.

Читати далі

Етномандрівка «Наш край такий багатий на красу». Тернопіль.

09.11.2017 16:40

Етномандрівку «Наш край такий багатий на красу» провела працівник Тернопільської обласної бібліотеки для дітей - Іванна Дерев’янко. Мандрували Тернопільщиною онлайн, учні міжшкільного пункту вивчення укр. мови польського міста Свйонтки в рамках Міжнародного проекту «Ми – українці. Я і ти!». 

Читати далі

Інтерв'ю на Радіо Ольштин, Польща

25.10.2017 14:19

Інтерв'ю на Радіо Ольштин, Польща, директора Лариси Лугової та координатора міжнародного проекту Кремньової Олени.

Читати далі

Подорож до української діаспори Вармінсько-Мазурського воєводства, Польща

24.10.2017 22:01

Завдяки перемозі у конкурсі, оголошеному Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, для презентації закладами культури потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори,  група бібліотекарів Львівської обласної бібліотеки для дітей мала можливість відвідати пункти вивчення української мови у Вармінсько-Мазурському воєводстві республіки Польща в рамках Міжнародного он-лайн проекту бібліотеки «Ми – українці. Я і ти!».

Читати далі

Канікули міжнародного онлайн проекту «Ми українці. Я і ти!» розпочались! (2-га частина)

15.06.2017 10:50

А далі були захоплюючі показові виступи від членів Міжнародної федерації бойового гопака! Гості спробували свої сили у цьому виді бойового мистецтва, і незле виходило) Дивіться самі)

Читати далі

Канікули міжнародного онлайн проекту «Ми українці. Я і ти!» розпочались!

15.06.2017 10:09

До Львівської обласної бібліотеки для дітей завітали учні та викладачі українських шкіл Польщі,зокрема м. Бартошиці на чолі з директором – Любомирою Тхір. Координатор проекту Кремньова О. розповіла історію виникнення проекту.

Читати далі

"Ми українці. Я і ти!" став переможцем конкурсу від Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА

08.06.2017 13:31

Онлайн проект Львівської обласної бібліотеки для дітей "Ми українці. Я і ти!" став переможцем  конкурсу від Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори!

Читати далі

Майже вакації.

08.06.2017 13:27

Поки закінчиться навчальний рік і учні отримають свідоцтва ще повчимося. З нашими друзями - партнерами проекту сьогодні вивчили декілька слів старовинної львівської говіркі.

Читати далі

«Львів доби Івана Франка»

08.06.2017 13:25

«Львів доби Івана Франка», такою темою сьогодні завершив свою роботу онлайн-проект «Ми українці.Я і ти!». Валентина Шевченко провела гру, по старовинній львівській говірці, а координатор проекту Олена Кремньова та усі, хто працював у проекті, бажають дітям гарної погоди, теплої води, та цікавих книжкових мандрівок! До зустрічі у вересні)

 

Читати далі

Арт-знайомство "Митці Сокальського краю"

01.06.2017 12:08

Вітаємо з успішним дебютом у Міжнародний проект "Ми - українці. Я і ти" Сокальську районну бібліотеку для дітей! Арт-знайомство "Митці Сокальського краю" для учнів міжшкільного пункту вивчення української мови м. Свйонтки, Польща, проводила бібліотекар Козак Наталія Геннадіївна.

Дякуємо колеги за співпрацю! Хто ще не з нами? Давайте разом розкривати багатство нашої країни!

Читати далі
Наші партнери