Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева" розпочато! Тур перший. Сокальщина

Опубліковано 06.02.2015 11:01

У перший міні-тур районними і сільськими бібліотеками Львівщини у рамках проекту "Бібліотека Малого Лева" ми з письменником Андрієм Бачинським і "старлевівкою" Оксаною Зьобро вирушили на Сокальщину. Перша зупинка була у бібліотеці-філії м. Великі Мости, де на зустріч з Видавництвом Старого Лева і Андрієм Бачинським прийшли учні п'ятих і дев'ятих класів тамтешньої школи.

Дітей цікавило, чи мріяв у дитинстві автор "Детективів в Артеку" стати письменником, звідки він бере натхнення, над чим працює зараз... І у Великих Мостах, і у селищі міського типу Жвирка, і потім у Сокальській районній бібліотеці для дітей, куди також прийшли і читачі села Забужжя, нас приймали радо, із цікавістю слухали про нові книжки Видавництва Старого Лева, про секрети письменницького ремесла Андрія Бачинського, про спільний проект нашої бібліотеки і цього чудового видавництва під назвою "Бібліотека Малого Лева", про конкурс малюнків і рецензій на книги у рамках цього проекту...

Найактивніші читачі отримували у подарунок книги з автографом Андрія Бачинського. Видавництво дарувало також книги кожній бібліотеці, в якій ми побували. Задоволеними лишилися усі - і письменник, і Видавництво Старого Лева, і ми, працівники Львівської обласної бібліотеки для дітей, і читачі й бібліотекарі тих бібліотек, у яких ми побували.

Сподіваємося, що наступний наш тур - на Стрийщину - буде не менш цікавим, змістовним і багатим на враження.

Наші партнери