Новини «Бібліотека Малого Лева»

"Літературний десант" на Золочівщині

09.06.2016 11:13

8 червня у рамках спільного проекту нашої бібліотеки та Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА "Літературний десант" письменниця Людмила Пуляєва-Чижович зустрілася з читачами сіл Словіта, Перегноїв та міста Глиняни Золочівського району.

Читати далі

В гостях у Івана Франка

23.05.2016 11:19

Чудового недільного дня 22 травня учасники літературної студії "Джерельце" разом зі своїм незмінним керівником Марією Людкевич вирушили на батьківщину Івана Франка - у село Нагуєвичі Львівської області. 

Читати далі

"Літературний десант" на Мостищині

20.05.2016 13:00

"Літературний десант" продовжує свої рейди у віддалені села Львівської області. 19 травня із письменницею Оксаною Сайко нас зустрічали на батьківщині Богдана-Ігоря Антонича - у селі Бортятин, потім нас чекали читачі у селі Довгомостиська, а завершили творчі зустрічі "...десанту" у селі Берегове.

Читати далі

"Літературний десант" привіз до Буського району книгу про Андрея Шептицького

14.04.2016 13:01

Друга поїздка у рамках проекту "Літературний десант"-"Бібліотека Малого Лева" відбулася у село Топорів, смт Красне Буського району і власне у місто Буськ. Цього разу ми їздили з письменницею Оксаною Думанською, яка презентувала нову книгу Видавництва Старого Лева написану у співавторстві з Галиною Терещук (ілюстратори - творча майстерня"Аграфка") "Шептицький від А до Я".

Читати далі

"Бібліотека Малого Лева" і Олександр Зімба збирають аншлаги

18.03.2016 18:13

Друга поїздка з письменником Олександром Зімбою у рамках партнерського проекту "Бібліотека Малого Лева" відбулася на Миколаївщину, у селище міського типу Розділ, де нас чекав повний актовий зал учнів 1 - 5-х класів тамтешньої ЗОШ.

Читати далі

Як пустомитівські дітлахи про Олександра Зімбу книжку писали...

04.03.2016 14:00

Напевно, невипадково наш перший виїзд у цьому році у рамках партнерського проекту "Бібліотека Малого Лева" відбувся саме 3 березня, у Міжнародний день письменника. 

Читати далі

Усі леви в гостях у нас...

17.12.2015 17:05

Сказати, що Свято Лев'ячої родини вдалося на славу - то нічого не сказати. Адже ми готували це свято перш за все для тих дітей, які живуть далеко від міста Лева - у містах, містечках, селищах і селах Львівської області, де встигли побувати з письменниками, які видали свої книги у Видавництві Старого Лева

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева". Тур одинадцятий. Стрийщина

13.11.2015 13:02

Завершальна поїздка у рамках партнерського проекту з "Видавництвом Старого Лева" на Стрийщину виявилася надзвичайно насиченою, цікавою і плідною.

Читати далі

"Коли оживають казки", оживає і віра у диво

15.10.2015 17:49

Триває Свято української книжки, а відтак відбуваються цікаві заходи у нашій бібліотеці. Також триває і партнерський проект нашої бібліотеки і "Видавництва Старого Лева" під назвою "Бібліотека Малого Лева".

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева": тур десятий. Бродівщина

15.10.2015 13:03

Подорож із партнерським проектом "Бібліотека Малого Лева" до бібліотек Бродівського району видалася надзвичайно насиченою, плідною, змістовною, сповненою яскравих вражень, цікавих знайомств і незабутніх митей спілкування з читачами. Ми побували у бібліотеках-філіалах сіл Голосковичі, Пониковиця, Заболотці та у Бродівській районній дитячій бібліотеці.

Читати далі
Наші партнери