Партнерський проект із Видавництвом Старого Лева «Бібліотека Малого Лева»

Приємний сюрприз для шанувальників книг чудового львівського Видавництва Старого Лева! Цього року у нашій бібліотеці стартує спільний партнерський проект із цим видавництвом під назвою «Бібліотека Малого Лева». Відтепер про книги цього видавництва знатимуть всі-всі-всі читачі маленьких та великих бібліотек нашої області!

Мета проекту: промоція книг найвідомішого львівського видавництва, ознайомлення дітей-читачів районних та сільських бібліотек з новинками сучасної літератури, організація зустрічей з письменниками, знайомство бібліотекарів з активними, нестандартними формами та методичне забезпечення проведення заходів з популяризації художньої літератури. 


"Бібліотека Малого Лева" на ТРК ЛЬВІВ у передачі "Доброго ранку, Львове!" (26.01.2015)


В рамках цього проекту плануємо:

1. Новеньке від Дідуся Лева: цикл презентацій нових книг від видавництва

2. Письменники «на замовлення»: (зустрічі з «живими» письменниками в сільських та районних бібліотеках або організація скайп - зустрічей)

3. Нові і класні!: закладки-методички для бібліотекарів на нові книги ВСЛ

4. Календар подій від Левчика та Лева: інформації про події видавництва та бібліотеки в Інтернеті, ЗМІ та ін.

5. Конкурс рецензій на книги ВСЛ серед читачів дитячих бібліотек області

6. Слухаємо та малюємо книжку: голосні читання книг ВСЛ та ілюстрування книжок, організація виставок ілюстрацій в бібліотеках області

7. Театр Старого Лева: інсценізація за книгами, виданими  ВСЛ, показ вистав в бібліотеках області (Літературний театр «Маска»)

8. Читаємо книгу від Старого Лева: обласний день читання 2015 (20 березня)

9. Лев’яча родинка: конкурс на кращого Старого Лева та бібліотечного Левенятка (Дитяча творчість, саморобки)

10. Картини з книжкових сторінок: виставки творів художників – ілюстраторів в дитячих бібліотеках.


Усі новини

"Літературний десант" на Золочівщині

09.06.2016 11:13

8 червня у рамках спільного проекту нашої бібліотеки та Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА "Літературний десант" письменниця Людмила Пуляєва-Чижович зустрілася з читачами сіл Словіта, Перегноїв та міста Глиняни Золочівського району.

Читати далі

В гостях у Івана Франка

23.05.2016 11:19

Чудового недільного дня 22 травня учасники літературної студії "Джерельце" разом зі своїм незмінним керівником Марією Людкевич вирушили на батьківщину Івана Франка - у село Нагуєвичі Львівської області. 

Читати далі

"Літературний десант" на Мостищині

20.05.2016 13:00

"Літературний десант" продовжує свої рейди у віддалені села Львівської області. 19 травня із письменницею Оксаною Сайко нас зустрічали на батьківщині Богдана-Ігоря Антонича - у селі Бортятин, потім нас чекали читачі у селі Довгомостиська, а завершили творчі зустрічі "...десанту" у селі Берегове.

Читати далі

"Літературний десант" привіз до Буського району книгу про Андрея Шептицького

14.04.2016 13:01

Друга поїздка у рамках проекту "Літературний десант"-"Бібліотека Малого Лева" відбулася у село Топорів, смт Красне Буського району і власне у місто Буськ. Цього разу ми їздили з письменницею Оксаною Думанською, яка презентувала нову книгу Видавництва Старого Лева написану у співавторстві з Галиною Терещук (ілюстратори - творча майстерня"Аграфка") "Шептицький від А до Я".

Читати далі

"Бібліотека Малого Лева" і Олександр Зімба збирають аншлаги

18.03.2016 18:13

Друга поїздка з письменником Олександром Зімбою у рамках партнерського проекту "Бібліотека Малого Лева" відбулася на Миколаївщину, у селище міського типу Розділ, де нас чекав повний актовий зал учнів 1 - 5-х класів тамтешньої ЗОШ.

Читати далі

Як пустомитівські дітлахи про Олександра Зімбу книжку писали...

04.03.2016 14:00

Напевно, невипадково наш перший виїзд у цьому році у рамках партнерського проекту "Бібліотека Малого Лева" відбувся саме 3 березня, у Міжнародний день письменника. 

Читати далі
Наші партнери