Список учасників

Список учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2010» по Львівській області

6 класи

Прізвище,ім`я

Місто, село

Ким представлен

1.

Проказюк Тетяна

м.Броди

Бродівська ЦБС

2.

Романів Роксолана

смт.Красне

Буська ЦБС

3.

Попільовська Віра

м.Городок

Городоцька ЦБС

4.

Малечкович Ангеліна

с.Волоща

Дрогобич-освіта

5.

Лико Яна

м.Жидачів

Жидачівська ЦБС

6.

Слинчук Анна

м.Жовква

Жовківська ЦБС

7.

Марківська Мар`яна

м.Золочів

Золочівська ЦБС

8.

Левицька Андріана

м.Кам`янка-Бузька

К-Бузька ЦБС

9.

Верещинська Марта

м.Миколаїв

МиколаївськаЦБС

10.

Река Ірина

м.Судова Вишня

Мостиська ЦБС

11.

Лабінська Марія

м.Перемишляни

Перемишлянська ЦБС

12.

Сембраш Вікторія

с.Семенівка

Пустомитівська ЦБС

13.

Джума Роксолана

с.Синьків

Радехівська ЦБС

14.

Панічковська Юлія

м. Самбір

Самбірська ЦБС

15.

Кав`як Мар`яна

с.Кульчиці

Самбір-освіта

16.

Міллер Вікторія

с.Підгородці

Сколівська ЦБС

17.

Руда Наталія

м.В.Мости

Сокальська ЦБС

18.

Думбровська Роксолана

с.Стрілки

Старосамбірська ЦБС

19.

Каліцун Надія

с.Грабовець

Стрийська РЦБС

20.

Хомин Мар`яна

с.Ісаї

Турківська ЦБС

21.

Моржин Андрій

м.Яворів

Яворівська ЦБС

22.

Оліярник Маркіян

м.Борислав

Бориславська МЦБС

23.

Гончарик Анастасія

м.Дрогобич

Дрогобицька МЦБС

24.

Грицюк Софія

м. Моршин

Моршин-освіта

25.

Гелеш Тетяна

м.Новий Розділ

Новороздільська МЦБС

26.

Височан Назар

м.Стрий

Срийська МЦБС

27.

Антонів Анастасія

м.Трускавець

Трускавецька МЦБС

28.

Пакілець Андрій

м.Червоноград

Червоноградська МЦБС

 

 

Список учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2010» по Львівській області

7 класи 

 

Прізвище,ім`я

Місто, село

Ким представлені

1. 

Савчук Андрій

м.Броди

Бродівська ЦБС

2. 

Юрків наталія

с.Новий Милятин

Буська ЦБС

3. 

Підлужна Марія

м.Городок

Городоцька ЦБС

4. 

Митюк Марія

с. Грушів

Дрогобич-освіта

5. 

Басараб Петро

с.Млиниська

Жидачівська ЦБС

6. 

Боднар Юля

м.Рава Руська

Жовківська ЦБС

7. 

Вітковський Тарас

с.Білий Камінь

Золочівська ЦБС

8. 

Грудка Орися

с.Неслухів

К-Бузька ЦБС

9. 

Гелета Оля

м.Миколаїв

МиколаївськаЦБС

10.

Садлівський Дмитро

м.Судова Вишня

Мостиська ЦБС

11.

Скалка Марія

м.Бібрка

Перемишлянська ЦБС

12.

Сидорук Оксана

с.Щирець

Пустомитівська ЦБС

13.

Тимощук Віктор

смт.Лопатин

Радехівська ЦБС

14.

Дашинич Світлана

смт.Дубляни

Самбірська ЦБС

15.

Кузьмяк Марія

с.Садковичі

Самбір-школа

16.

Данилович Наталія

с.Корчин

Сколівська ЦБС

17.

Козак Остап

смт.Жвирка

Сокальська ЦБС

18.

Копач Любомир

м.Старий Самбір

Старосамбірська ЦБС

19.

Солонинка Остап

с.Любінці

Стрийська РЦБС

20.

Міклюсевич Марина

м.Турка

Турківська ЦБС

21.

Новосілець Наталя

м.Яворів

Яворівська ЦБс

22.

Шкраба Павло

м.Борислав

Бориславська МЦБС

23.

Коблянська Вікторія

с.Брониця

Дрогобицька МЦБС

24.

Гафин Маргарита

м. Моршин

Моршин-школа

25.

Янковська Соломія

м.Новий Розділ

Новороздільська МЦБС

26.

Василенко Юля

м.Стрий

Срийська МЦБС

27.

Саврун Василь

м.Трускавець

Трускавецька МЦБС

28.

Терех Олена

м.Червоноград

Червоноградська МЦБС

Сікора Вікторія с.Загірне Стрийський р-н

Наші партнери