Книжкові новинки

1. Аракчеев, П. А. Планшетник на Android : миникурс / П. А. Аракчеев, А. А. Пахомова, Р. Г. Прокди. - СПб : Наука и Техника, 2015. - 239 с.

Це самовчитель по роботі на планшетному комп`ютері, який працює на базі Android . Написана простою і доступною мовою. В книзі можна знайти опис, як стандартних дій, так і спеціальних, яких дуже потребують користувачі: відтворення фільмів і музики, ігри, робота з фотографіями, використання планшета в якості мобільного телефону, Інтернет, електронна пошта та багато іншого.


2. Балик, Надія Романівна. Активне навчання з використанням технологій Веб 2.0 : навч. посіб. / Балик, Надія Романівна, Лялик, Ольга Олегівна. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2009. - 87 с.

Що ж таке Веб 2.0 ? Для чого вчителю потрібні технології Веб 2.0? Які програми використати, щоб зробити навчання ефективнішим та цікавішим? Відповіді на ці всі питанння можна знайти у посібнику. Зокрема розглядаються найпопулярніші сервіси Веб 2.0: Вікі, блоги, карти знань, мультимедійні сервіси, соціальні закладки. Подається короткий огляд того, як вони можуть бути використанні у вищих навчальних закладах та школах.


3. Балик, Надія Романівна. Технології Веб 2.0 в освіті : навч. посіб. / Балик, Надія Романівна, Шмигер, Галина Петрівна. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2011. - 127 с.

До вашої уваги ще один навчальний посібник, який допомагає ефективно працювати в мережі Інтернет. Є багато корисних сервісів Google, що дають можливість керувати своїми знаннями, економити час та підвищувати ефективність роботи. Багато з цих сервісів мають відношення до так званої технології нового покоління – Технологій Веб 2.0. У посібнику розглянуто сервіси компаніїї Google, що з успіхом можуть використовуватись усіма, хто хоче мати зручні інструменти для роботи в мережі.


4. Березовський, Володимир Станіславович. Основи Інтернету : навч. посібник / Березовський, Володимир Станіславович, Стеценко, Ірина Володимирівна. - К. : Видавнича група BHV, 2012. - 159 с.

У посібнику докладно розповідається про Всесвітню глобальну мережу, про можливості, які Інтернет надає для роботи, навчання і спілкування, а також про використання його найпопулярніших служб.


5. Глинський, Ярослав Миколайович. С++ і С++ Builder : навч.посібник / Глинський, Ярослав Миколайович, В. Є. Анохін, В. А. Ряжська. - 5-те вид. - Львів : СПД Глинський, 2011. - 190 с.

Посібник зручний тим, що супроводжується великою кількістю прикладів і зразками розв`язуванням типових навчальних задач. А оригінальна методика навчання основами мови С++ і створення проектів у С++Builder зробить навчання доступним, зручним та приємним.


6. Гукин, Дэн. ПК для чайников : издание для Windows 8 : пер. с англ / Гукин, Дэн. - М. : Диалектика, 2013. - 197 с.

Ця книга допоможе вам швидко і без особливих зусиль вивчити ваш ПК і Windows 8. Ви дізнаєтесь: з чого складається комп`ютер; основи роботи Windows 8; підключення до принтера, збереження даних та ін.


7. Ноутбук с Windows 8 : самый простой самоучитель / М. В. Юдин, А. В. Куприянова, Р. Г. Прокди. - СПб : Наука и Техника, 2014. - 271 с.

Ви хочете швидко навчитись працювати на ноутбуці? Тоді ця книга саме для вас. Ви дізнаєтеся, як на ноутбуці користуватися стандартними діями (включати, виключати), створювати файли і папки, користуватися сенсорною панеллю, як настроїти Windows 8, правильно підключити Інтернет.


8. Ноутбук с Windows 8 / М. В. Юдин, А. В. Куприянова, Р. Г. Прокди. - СПб : Наука и Техника, 2014. - 511 с.

Доступне і детальне вивчення ноутбука з «нуля» . Приводиться опис стандартних комп`ютерних технологій (робота з файлами і папками, встановлення програм, створення текстових документів, WORD і Excel, захист від вірусів, редагування фото). Особлива увага приділяється роботі в Інтернет і популярним інтернет-сервісам: В Контакті, Skype та ін. «Родзинкою» книги являється DVD з 5-тьма відеокурсами, антивірусами та іншими корисними програмами.


9. Самоучитель работы на ноутбуке с Windows 8 / М. В. Юдин, А. В. Куприянова, Р. Г. Прокди. - СПб : Наука и Техника, 2014. - 511 с.

Це ще один самовчитель по роботі з Windows 8, адже зараз майже всі ноутбуки продаються з цією системою. «Родзинкою» цієї книги являються розділи: підключення ноутбука до телевізора і використання його в якості універсального CD/DVD-плеєра, домашній кінотеатр на базі ноутбука, мобільний телефон +ноутбук= мобільний Інтернет, цифрова фотостудія на основі ноутбука., редагування фотографій в Photoshop і фотомонтаж.


10. Скрылина, Софья Н. Photoshop CS5. 100 советов по коррекции и спецэффектам / Скрылина, Софья Н. - СПб : БХВ-Петербург, 2010. - 298 с.

Книга повністю присвячена створенню і редагуванню цифрових фотографій з допомогою програми Photoshop CS5. Тут ви знайдете відповіді на питання: як змінити зовнішність, кольорова корекція, робота зі сканером, монтаж з декількох файлів та ін. Доступно описана технологія створення різних спецефектів з фотографіями і текстом. До книги додається диск.


11. Скрылина, Софья Н. Photoshop CS6 : самое необходимое / Скрылина, Софья Н. - СПб : БХВ-Петербург, 2013. - 497 с.

Розглянуті інструменти програми Photoshop CS6 і основні приклади роботи з ним: виділення і редагування фрагментів зображення; ретуш і корекція; створення різних ефектів; робота з контурами і векторними фігурами. А також створення монтажів і колажів, панорамних і HDR-зображень, «пластична хірургія» обличчя і тіла.


12. Темирязев, Н. Н. Планшет на Android для ваших родителей / Н. Н. Темирязев, М. А. Финкова, Р. Г. Прокди. - СПб : Наука и Техника, 2015. - 318 с.

Самовчитель написаний в доступній і дружелюбній формі. Виклад інформації ведеться послідовно, з інструкціями та ілюстраціями. Використана спеціальна верстка і збільшений шрифт, який дозволяє зробити навчання більш ефективним і зручним. Можна знайти інформацію про правильне користування планшетом, опис як стандартних дій так і спеціальних: читання електронних книг, ігри, фільми, фото з допомогою планшета, використання його як телефону, інтернет та ін..Книжкові новинки за 4 квартал 2014 року

Наші партнери