Code Club

Code Club Ua - це мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років.

Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії.

Code Club проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма має 4 рівні, кожен з яких є складнішим за попередній і складається з набору проектів та завдань. Виконання цих завдань не лише передбачає набуття знань та практичних вмінь, але й стимулює дітей до використання власної уяви в процесі створення креативних проектів.

Відкриття  CodeClub у нашій бібліотеці відбулось завдяки нашому волонтеру Оксані Шишці. Заняття відбуваються щовівторка 12.00 годині в Інтернет-центрі бібліотеки.


Усі новини

Вчимося з задоволенням!

16.03.2017 10:39

Інформаційні технології продовжують все більше захоплювати користувачів Інтернет-центру нашої бібліотеки. Завдяки волонтеру Владу Карнаушенко стартувала ще одна група з вивчення "Основи HTML+CSS". Вітаємо в нашій команді!

Читати далі

Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття

13.03.2017 13:10

Навчальні курси з Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття, які щонеділі продовжують навчати дітей програмувати, створювати анімацію і веб-сайти. Діти отримують задоволення від перебування у нас і не сприймають це як ще один шкільний урок.

Читати далі

Cправжні ІТішники не пропускають жодної нагоди навчитися чогось новому

05.03.2017 22:05

Хоч за вікном чудова погода для прогулянки містом, та справжні ІТішники не пропускають жодної нагоди навчитися чогось новому. Серія сьогоднішніх занять пройшла на ура!

Читати далі

IT уже давно стало невід’ємною частиною нашої бібліотеки.

27.02.2017 11:22

IT уже давно стало невід’ємною частиною нашої бібліотеки.

І знову неділя, і знову аншлаг! Діти у захваті! Дякуємо нашим волонтерам.

Читати далі

В неділю Інтернет-центр нашої бібліотеки перетворився на маленький IT-острів.

05.02.2017 20:58

Сьогодні стартувала ще одна група #Code Club Ua.  Вітаємо нових кодівців і бажаємо успіхів у безмежному світі програмування.

Велика подяка нашим волонтерам #Oksana Shyshka та #Oleksandr Kazmirchuk.

Читати далі

Продовжуємо вивчати HTML

24.01.2017 17:08

На занятті Code Club наші майбутні комп'ютерні генії продовжували вивчати HTML та ознайомилися з CSS, а також створювали списки на web-сторінці.

Читати далі

Наші партнери