Новини

Наш літературний театр на Фестивалі сімейного відпочинку

15.12.2017 17:04

Літературний театр "Маска" Львівської обласної бібліотеки для дітей представив свою виставу на головній сцені Фестивалю сімейного відпочинку "Дитячий світ". Інсценізації, створені за творами сучасних українських письменниць Лесі Ворониної та Дари Корній, під назвою «Пригоди киці Сардельки та інші» надзвичайно сподобались глядачам.

Читати далі

Прем'єра «Пригоди киці Сардельки та інші»

09.11.2017 16:45

Наші юні актори вже побували на міні-гастролях. Вони представили інсценізації літературного театру «Маска» при Львівській обласній бібліотеці для дітей, створені за творами сучасних українських письменниць Лесі Ворониної та Дари Корній. Прем'єра «Пригоди киці Сардельки та інші» надзвичайно сподобалась її першим глядачам у навчально-виховному комплексі школа-садок №94.

Читати далі

Новий театральний сезон!

18.09.2017 16:55

У новому навчальному – і театральному! – сезоні театр «Маска» оголошує новий набір майбутніх акторів. Що потрібно для того, щоб стати учасником літературного театру «Маска»: бажання займатися акторською майстерністю, учити ролі та уміти перевтілюватися, приходити на репетиції двічі на тиждень – щосереди і щоп’ятниці о 18.00 год. 

Читати далі

Музика – поезія повітря

06.04.2017 16:36

У теплій, натхненній атмосфері актори літературного театру «Маска» читали поезію Генріха Гейне українською та німецькою мовами, а юні музиканти зачарували присутніх своїм виконанням музичних творів Франца Шуберта… Ось такий у нас був літературно-мистецький салон до року німецької мови в Україні.

Читати далі

Прем'єра вистави

30.03.2017 15:10

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання наш літературний театр «Маска» презентував прем’єру вистави «Диво майстра Таймса, або Пригоди Матильди»! Глядачі переживали усі події разом з молодими акторами: разом посміхалися і хвилювалися, раділи і сумували. Вистава була надзвичайною. А ми нагадуємо, що запрошуємо не тільки глядачів, а й талановитих дітей, які хотіли б спробувати себе на сцені. Спочатку – на нашій, бібліотечній!  

Читати далі

«Маленькі шедеври мистецького світу»: євроінтеграція через мистецтво

07.03.2017 11:58

Першого весняного тижня у бібліотеці відбувся музичний вечір, який складався з кількох історій про славетних музикантів та їхні безсмертні твори. Наші читачі й гості почули незрівнянні композиції на фортепіано та трубі. Учасники театру «Маска» зробили захід ще живішим. Також у мистецькому вечорі брав участь зразковий театральний колектив «Чарівна скринька». Повен зал глядачів та гучні оплески були для нас справжньою нагородою!

Читати далі

Олександр Зімба - "Великий приятель маленьких читачів"

15.12.2016 13:28

Щороку, напередодні Дня святого Миколая, уже тринадцятий раз поспіль ми вручаємо Почесну медаль-віднаку "Великий приятель маленьких читачів". З 2003 року цю медаль отримують ті люди, які найбільше сприяли розвитку і популяризації дитячої книги і читання, та були справжнім другом не тільки дітям, але й бібліотеці.

Читати далі

Літературне знайомство з Іваном Малковичем

27.10.2016 16:58

Мажорним завершенням Свята української книжки у нашій бібліотеці стало літературне знайомство "Письменник з янголом на плечі", присвячене 55-річчю від дня народження чудового письменника і директора видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Івана Малковича, яке презентував літературний театр "Маска".

Читати далі

"Письменник з янголом на плечі"

25.10.2016 15:40

27 жовтня завершується Свято української книжки. Але свято читання триває. Цьогоріч письменнику і директору видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іванові Малковичу виповнилося 55 років. Наш творчий і невтомний літературний театр "Маска" підготував літературне знайомство "Письменник з янголом на плечі", присвячене ювілею письменника. Запрошуємо 27 жовтня о 14.30 год. ближче познайомитися з Іваном Малковичем.

Читати далі

До уваги тих, хто мріє про велику сцену!

19.09.2016 10:20

Літературний театр "Маска" оголошує набір учасників від 8 до 18 років.

Перше заняття - 21 вересня о 18.00 год.

Приходьте!

Читати далі

Наші партнери