Новини

Для маленьких художників

23.05.2018 15:54
Повідомляємо вам, що наступне заняття у майстерні дитячої ілюстрації "Мальована книга" відбудеться 8 червня о 16 годині.
Цієї п'ятниці малювання не буде, але ми запрошуємо вас до читання!
Читати далі

Свічкові композиції від маленьких художників

19.02.2018 10:08

У неділю на малюванні разом із художником Андрієм Майовцем щоразу більше і більше діток з батьками. А ще важливим є те, що читачі завжди представляють свої роботи й розповідають про зображене на малюнку. Подивіться на наші свічкові композиції! 

Читати далі

"Мальована книга" - наступної п'ятниці

09.02.2018 10:29

Любі батьки й дітки, сьогодні, 9 лютого, заняття у студії "Мальована книга" не буде. Чекатимемо вас наступної п'ятниці о 16 годині.

Читати далі

Малюнки, які зігрівають

20.12.2017 15:54
У зимовий період так хочеться зігрітися теплим чаєм, а ще з гарного горнятка. На студії малювання "Мальована книга" маленькі художники завзято працювали пензлями!
Читати далі

Арт-майстерня для наймолодших

03.10.2017 12:28
Один з найкращих способів отримати свою "порцію" гарного настрою - це творчість для задоволення. Щоп'ятниці о 16 год. весело і яскраво відбуваються заняття у майстерні дитячої ілюстрації "Мальована книга". Тепер їх проводить Мар'яна Вовк - талановита художниця і "за сумісництвом" мама двох наших читачок. Приходьте - будемо застосовувати різноманітні технології малювання та разом із малюками створювати унікальні шедеври!
Читати далі

Запрошуємо взяти участь у конкурсі дитячого малюнка

07.08.2017 12:50
Громадська ініціатива "Парк науки та креативності у Львові" розшукує свого візуального героя і дуже потребує допомоги юних художників. Якщо у тебе є ідеї щодо того, як мав би виглядати герой, символ, логотип Парку науки та креативності у Львові, бери участь у конкурсі дитячого малюнка. Автор найцікавішого твору отримає подарунок, а дизайнер опрацює твою ідею для створення «обличчя» Парку.
Читати далі

Як наші юні художники у музеї малювали

03.04.2017 12:12

Зараз у Львові експонують оригінал однієї з найвідоміших картин Тараса Шевченка – "Катерина". І наші студійці "Мальованої книги" на занятті з Андрієм Майовцем вирушили у Палац Потоцьких, щоб її побачити. Ця виставка приурочена до 175-річчя написання полотна та поеми "Катерина", тому ми і читали, і робили замальовки.

Читати далі

Малюємо екопланету

21.05.2016 09:14

Наші юні художники - учасники студії дитячої ілюстрації "Мальована книга" перейнялися проблемами екології та забруднення навколишнього середовища  вирішили своїми малюнками нагадати усім, що наша планета - дуже тендітна і потребує нашого захисту.

Читати далі

Малюємо ілюстрації до казок Г.Х.Андерсена

30.03.2016 17:10

Напередодні дня народження великого данського казкаря Г.Х.Андерсена, яке увесь світ відзначає 2 квітня, юні художники студії дитячої ілюстрації "Мальована книга" малювали ілюстрації до своїх улюблених казок цього автора. 

Читати далі

Діти малюють безпеку праці

17.02.2016 10:28

Уже не перший рік Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань оголошує конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей". 

Наші юні художники, які займаються у майстерні дитячої ілюстрації "Мальована книга", теж взяли участь у цьому конкурсі. Ось як бачать наші студійці цю непросту і майже дорослу тему - охорона праці.

Читати далі
 
Наші партнери