Новини

Малюнки, які зігрівають

20.12.2017 15:54
У зимовий період так хочеться зігрітися теплим чаєм, а ще з гарного горнятка. На студії малювання "Мальована книга" маленькі художники завзято працювали пензлями!
Читати далі

Арт-майстерня для наймолодших

03.10.2017 12:28
Один з найкращих способів отримати свою "порцію" гарного настрою - це творчість для задоволення. Щоп'ятниці о 16 год. весело і яскраво відбуваються заняття у майстерні дитячої ілюстрації "Мальована книга". Тепер їх проводить Мар'яна Вовк - талановита художниця і "за сумісництвом" мама двох наших читачок. Приходьте - будемо застосовувати різноманітні технології малювання та разом із малюками створювати унікальні шедеври!
Читати далі

Запрошуємо взяти участь у конкурсі дитячого малюнка

07.08.2017 12:50
Громадська ініціатива "Парк науки та креативності у Львові" розшукує свого візуального героя і дуже потребує допомоги юних художників. Якщо у тебе є ідеї щодо того, як мав би виглядати герой, символ, логотип Парку науки та креативності у Львові, бери участь у конкурсі дитячого малюнка. Автор найцікавішого твору отримає подарунок, а дизайнер опрацює твою ідею для створення «обличчя» Парку.
Читати далі

Як наші юні художники у музеї малювали

03.04.2017 12:12

Зараз у Львові експонують оригінал однієї з найвідоміших картин Тараса Шевченка – "Катерина". І наші студійці "Мальованої книги" на занятті з Андрієм Майовцем вирушили у Палац Потоцьких, щоб її побачити. Ця виставка приурочена до 175-річчя написання полотна та поеми "Катерина", тому ми і читали, і робили замальовки.

Читати далі

Малюємо екопланету

21.05.2016 09:14

Наші юні художники - учасники студії дитячої ілюстрації "Мальована книга" перейнялися проблемами екології та забруднення навколишнього середовища  вирішили своїми малюнками нагадати усім, що наша планета - дуже тендітна і потребує нашого захисту.

Читати далі

Малюємо ілюстрації до казок Г.Х.Андерсена

30.03.2016 17:10

Напередодні дня народження великого данського казкаря Г.Х.Андерсена, яке увесь світ відзначає 2 квітня, юні художники студії дитячої ілюстрації "Мальована книга" малювали ілюстрації до своїх улюблених казок цього автора. 

Читати далі

Діти малюють безпеку праці

17.02.2016 10:28

Уже не перший рік Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань оголошує конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей". 

Наші юні художники, які займаються у майстерні дитячої ілюстрації "Мальована книга", теж взяли участь у цьому конкурсі. Ось як бачать наші студійці цю непросту і майже дорослу тему - охорона праці.

Читати далі

Юні художники малюють Крутя...

20.01.2016 13:16

Наші маленькі художники, які відвідують майстерню дитячої ілюстрації "Мальована книга", взяли участь у конкурсі на найкращий малюнок з мишенятком Круть - героєм "Мишеняткової абетки". Усі діти, які намалювали Крутя, отримали подарунки - сувенірну продукцію "Мишеняткової абетки" із зображенням головного героя.

Читати далі

Юні художники з Яричева і Львова ілюстрували книгу Оксани Думанської

11.01.2016 12:38

Такого у нашій бібліотеці ще не було! "Бієнале" юних художників двох студій проклало мистецький міст "Львів-Яричів" і започаткувало гарну традицію спілкування творчих людей у нашій бібліотеці.

Читати далі

“Бієнале” юних художників

04.01.2016 17:53

10 січня о 15.00 год.

Вперше у бібліотеці! Мистецький міст “Львів-Яричів”. Юні художники майстерні дитячої ілюстрації “Мальована книга” Ольги Баклан (Львів) і студійці Яричівської школи живопису Катерини Немири ілюструватимуть книгу Оксани Думанської (автор читатиме вголос). 
Художні роботи наших гостей із Яричева експонуватимуться у читальному залі до кінця січня 2016 року.

Читати далі
 
Наші партнери