«Джерело» в гостях у «Джерельця»

Засідання літературної студії «Джерельце» 27 березня 2016 року відбулося у розширеному форматі. Річ у тім, що в гості до «джерельчан» завітали представники навчально-реабілітаційного центру «Джерело», аби підтримати свою «вихованку» Анну Зв'язок, яка презентувала у нашій бібліотеці свою творчість. Художниця Христина Рейнарович зробила красиве оформлення до віршів Анни, а працівники нашого інтернет-центру «видали» маленьку збірочку, яку назвали «Я б хотіла бути…». Це стало сюрпризом для Ані, яка щиро і безпосередньо раділа такому подарунку. Вірші поетеси читали, крім неї і її мами, котра ретельно записує усе, що виходить з душі і вуст Анни, читали друзі і наставники по «Джерелу». Юні поети-учасники літературної студії «Джерельце» уважно слухали неймовірно проникливі, відверті і різножанрові вірші Анни Зв'язок, а потім висловили своє захоплення талантом дівчини, яка від народження прикута до інвалідного візка.

Послухати поезію Анни прийшли і представники Національної спілки письменників України – голова Львівського осередку НСПУ Ігор Гургула та Олесь Ганущак, які теж були вражені почутим і побаченим. Ігор Гургула сказав чимало теплих слів на адресу Анни Зв'язок і висловив побажання у майбутньому поповнити лави членів НСПУ.

У другій частині засідання, коли гості з «Джерела» пішли, Ігор Гургула слухав твори уже учасників літературної студії «Джерельце» і знаходив слова підтримки і дружньої поради для кожного.

Такі зустрічі і обмін думками просто необхідні не лише майбутнім письменникам, але й визнаним майстрам художнього слова, адже розширюють горизонти творчості, знайомлять з новими й неординарними людьми, які прагнуть долучити свій голос до хору українських митців.

Наші партнери