Новини Code Club

Бібліотекар як волонтер Code Club Ua

24.01.2018 10:37

23 січня у головній локації Code Club Lviv - Львівській обласній бібліотеці для дітей стартував одноденний інтенсив, воркшоп: "Бібліотекар як волонтер Code Club Ua". 

Читати далі

Клуб кодування "Code Club Ua"

30.10.2017 11:43

Щонеділі інтернет-центр нашої бібліотеки перетворюється на справжній клуб кодування "Code Club Ua". Адже у нас тепер цілих п'ять груп дітей, які з великим задоволенням вивчають ази програмування. Саме такі невимушені та в ігровій формі заняття сприймаються якнайкраще.

Вітаємо в нашій команді волонтера Мазуревич Юрія, який долучився цієї неділі з курсом основ програмування на базі мови "Skratch". З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!)

P.S: Якщо ви хотіли б організувати "Code Club Ua" у своїй бібліотеці чи школі, просимо звертатися за номером телефоном 235-87-47.

Читати далі

Клуб програмування «Code Club UA» продовжив свою роботу

17.10.2017 17:28

З початком нового навчального року успішно розпочав свою роботу в нашій бібліотеці і клуб програмування «Code Club Ua». На сьогоднішній день працює вже 4 групи. Так успішно триває навчання з програмування за модулем «Sсratсh», «Веб-розробки:HTML+CSS» та  мови програмування "Javascript", під керівництвом наших волонтерів Оксани Шишки, Олександра Казмірчука, Віктора П’ятака та Насті Костів. 

Діти в захваті від навчання та власних проектів. Будуємо IT-майбутне України разом! Приєднуйтесь!

Читати далі

Другий випуск Code Club Ua!

28.05.2017 18:24

Ще один випуск Code Club Ua у нашій бібліотеці. На цей раз старша група волонтера Назара Вовк: "Веб-розробка: HTML+CSS". Діти пройшли грунтовне навчання та з успіхом завершили курс. Вітаємо їх з отриманням сертифікатів та з першим кроком в сферу інформаційних технологій. Адже ІТ- майбутнє України.

Читати далі

Перший випуск учасників Code Club UA

15.05.2017 15:08

В неділю, 14 травня, у Львівській обласній бібліотеці відбувся перший випуск учасників Code Club UA
32 учні отримали сертифікати про закінчення навчання. 

Читати далі

Вчимося з задоволенням!

16.03.2017 10:39

Інформаційні технології продовжують все більше захоплювати користувачів Інтернет-центру нашої бібліотеки. Завдяки волонтеру Владу Карнаушенко стартувала ще одна група з вивчення "Основи HTML+CSS". Вітаємо в нашій команді!

Читати далі

Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття

13.03.2017 13:10

Навчальні курси з Code Club у нашій бібліотеці - це веселі і креативні заняття, які щонеділі продовжують навчати дітей програмувати, створювати анімацію і веб-сайти. Діти отримують задоволення від перебування у нас і не сприймають це як ще один шкільний урок.

Читати далі

Cправжні ІТішники не пропускають жодної нагоди навчитися чогось новому

05.03.2017 22:05

Хоч за вікном чудова погода для прогулянки містом, та справжні ІТішники не пропускають жодної нагоди навчитися чогось новому. Серія сьогоднішніх занять пройшла на ура!

Читати далі

IT уже давно стало невід’ємною частиною нашої бібліотеки.

27.02.2017 11:22

IT уже давно стало невід’ємною частиною нашої бібліотеки.

І знову неділя, і знову аншлаг! Діти у захваті! Дякуємо нашим волонтерам.

Читати далі

В неділю Інтернет-центр нашої бібліотеки перетворився на маленький IT-острів.

05.02.2017 20:58

Сьогодні стартувала ще одна група #Code Club Ua.  Вітаємо нових кодівців і бажаємо успіхів у безмежному світі програмування.

Велика подяка нашим волонтерам #Oksana Shyshka та #Oleksandr Kazmirchuk.

Читати далі
Наші партнери