Новини

Вивчаємо кольори веселки. Оранжеве заняття

16.11.2017 16:49

У наших малюків так багато енергії, що їм не всидіти на одному місці. Тому на заняттях клубу для немовлят "Леопузики" – багато веселих вправ та ігор, які швидко змінюють одна одну. 

Ось які ми сьогодні «помаранчеві», бо ж вивчали новий колір. І співали, читали, стрибали, а ще - розфарбовували гарбузики!

Читати далі

Емоційні й енергійні "леопузики"

09.11.2017 14:19

У клубі для немовлят "Леопузики" сьогодні було багато "червоненьких"! Заняття було присвячене червоному кольору, бо це – колір здоров´я, життя, енергії. Наші активні дітки поспівали, побували під ігровим парашутом, наклеїли червоні яблучка. Молодці!

Читати далі

До уваги батьків наших наймолодших читачів!

01.11.2017 11:54

Повідомляємо, що у четвер, 2 листопада, заняття у клубі для немовлят "Леопузики" не буде. Наступне заняття відбудеться 9 листопада.

Чекаємо вас!

Читати далі

Бібліотечні малята

19.10.2017 16:37

Під час Свята української книжки ми не забуваємо і про найменших наших читачів, які відвідують клуб для немовлят "Леопузики". І читали, і співали, і творили, і спробували дещо зовсім нове - власноруч виготовлений пластилін.

Читати далі

Заняття в клубі для немовлят

05.10.2017 12:29
У ранньому віці будь-які заняття і вправи повинні проходити в ігровій формі. Сьогодні ми спробували чудові ігри для розвитку дрібної моторики. Грати можна будь-якими крупами, але все таки, краще починати з манки. Вона чиста, дрібна, і не страшно якщо малюк її спробує. А ще ми співали, читали, малювали. "Леопузикам" сподобалось!
Читати далі

Шановні батьки!

19.06.2017 15:17

У п'ятницю було останнє в цьому "навчальному році" заняття, бо відтепер у клубі розпочнуться невеличкі канікули. Про наступне заняття, яке відбудеться вже у вересні, ми повідомимо на сайті та в нашій спільноті у фейсбуці. Але не забувайте, що ми чекаємо на наших найменших читачів та їхніх батьків щодня.

Приходьте, будемо разом читати та забавлятися!

Читати далі

Кольорові дні

27.03.2017 13:22

Ох і вміє ж наша волонтерка Ніна Воротнікова-Чулінда, котра веде розвиваючі заняття для найменших читачів у Клубі Aquakids - Аквадіти, завойовувати найменші серденька! Це і не дивно - чудові та веселі пісеньки, запальні танці, стрибання через "паперові" калюжі, сонце з прищіпок, малювання пальчиковими фарбами - ось як всебічно розвиваються наші читайлики.

Читати далі

Аквадіти у Всеукраїнський День бібліотек

03.10.2016 10:55

На наше професійне свято – 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, у клубі Аквадіти було весело, гамірно та водночас святково. Що ще може потішити бібліотекаря, як не тупотіння маленьких ніжок улюблених читачів, як не веселі заняття, творчість маленьких пальчиків, а після того … «перевертання» бібліотеки.

Читати далі

Аквадіти у бібліотеці

09.09.2016 15:41

А наш ранок п'ятниці розпочався з паркування дитячих візків, сміху малюків, радісних агу, розкидання іграшок і звісно з читання книг. А зібралася невгамовна малеча на творчо-розвиваючі заняття у клубі Клуб Aquakids - Аквадіти

Читати далі

"Аквадіти" ідуть на канікули...

24.06.2016 13:52

Сьогодні відбулося останнє перед літніми канікулами заняття у нашому Клуб Aquakids - Аквадіти. Щоб літо було веселим, наші малюки з матусями вивчали музичні інструменти, робили маракаси, слухали музичну казку "Троє поросят".

Читати далі
 
Наші партнери