Головна

Міні-проект “З днем народження, книго!” присвячений книгам-ювілярам, які, незважаючи на свій поважний вік, не перестають захоплювати наших читачів.

Останні новини

Усі новини

Любі наші "джерельчани"!

Ви ще не скучили один за одним і за Марією Йосипівною Людкевич? В кожному разі - канікули закінчилися і ми повертаємося до звичного навчального ритму, а відтак, і до наших недільних засідань.

Отож, перше засідання літературної студії "Джерельце" відбудеться 7 вересня о 15.00 год. Не пропустіть і не забудьте свої нові твори, написані впродовж літа!

Читати далі

…І знову – в школу!

Ось і промайнуло літо – тривожне, спекотне, неспокійне… Проте, попри усі катаклізми, війни й негаразди, День знань ніхто не відміняв. Ми вітаємо наших найкращих в світі читачів та їхніх батьків з початком навчального року! Добра, миру, жаги до знань і нових відкриттів – як у школі, так і у нашій бібліотеці!

Читати далі

Дарунок від юної письменниці

До нашої бібліотеки надійшла невеличка бандероль із подарунком – книгою юної письменниці з Києва Соломії Караєвої «Пригоди в затоці Риб’яче Око», яку люб’язно надіслала мама Соломійки Ірина Караєва.

Читати далі

Україна. Світанок!

Впродовж літа учасники програми "Книжкові євромандри" «мандрували» країнами Європи, вивчаючи історію, географію, культуру, традиції, мистецтво, літературу . Заключним пунктом наших мандрівок стала Україна.

Читати далі


Наша місія 

Бібліотека відкрита для кожної дитини. 
Бібліотека надає кожній дитині вільний доступ до книги та інформації. 
Для набуття знань, духовного збагачення або для втіхи та розваги. 

Наша адреса

79008 Україна

 м.Львів,

вул. Винниченка, 1

Адміністрація – 235-87-48
Відділи обслуговування - 235-87-46
Інтернет-центр - 235-87-47
Наші партнери